Nowy plac Wolności do 28 grudnia

czw., 20/12/2018 - 10:01 -- Kryspina Rogowska
foto: © 2018 Telewizja Kablowa Bełchatów / www.ebelchatow.pl

To już ostatnie prace, które prowadzone są na przebudowywanym placu Wolności. Wykonawca na zamknięcie projektu ma czas do 28 grudnia.

Jak wyglądał będzie nowy plac Wolności? Nie będzie już tak zielony jak był przed rewitalizacją. Będzie za to podzielony na strefy, oświetlony w nowoczesny sposób z ciekawą małą architekturą.

Pierwsza część patriotyczna z postumentem Piłsudskiego oddana została 11 listopada. Reszta placu ma ma spełniać wymogi stref rodzinnej, rekreacyjnej i wypoczynkowej z nowymi nasadzeniami drzew krzewów oraz fontanną.

To już nie będzie park, a nowoczesna przestrzeń miejska. Krajobraz tej części Bełchatowa zmienił się niezależnie od tego, czy wszystkim te zmiany się podobają.

Zrewitalizowany plac już można oglądać, na razie zza siatek ogrodzeniowych. W pełnej okazałości dla mieszkańców dostępny będzie od 28 grudnia, to bowiem data planowanego zakończenia prac.

TKB - Park prawie gotowy - 20.12.2018

Tagi

Komentarze

Wysłane przez jozef (niezweryfikowany) w

mam pytanie,gdzie znajduje się plac Woności ,bo taka nazwa jest w nagłówku reportażu

Wysłane przez mieszkaniec (niezweryfikowany) w

Pani Krystyna ogarnia Worda już od jakichś 7 lat, są szanse że do 2025 będzie w stanie poradzić sobie z funkcją korekty.

Wysłane przez Jar (niezweryfikowany) w

To już nie park tylko plac wyłożony kamieniem i betonem! Wycięte drzewa i mnóstwo kamer! To nie będzie miejsce do wypoczynku!

Wysłane przez józef (niezweryfikowany) w

będą miały gdzie sr-ć

Wysłane przez :( (niezweryfikowany) w

Część tego, jeszcze w ubiegłym roku, parku z pomnikiem Piłsudskiego to najbardziej zielona strefa tej "nowoczesnej przestrzeni miejskiej" - na reszcie będzie sobie można co najwyżej nogi połamać. Rozumiem, że sprawcy tej, na siłę wciskanej miastu, rewitalizacji będą za te złamania płacić odszkodowania... Porażka.

Wysłane przez ziutek (niezweryfikowany) w

szkaradztwo

Wysłane przez Abc (niezweryfikowany) w

Super, naresie żulernia i gownażeria nie będzie się mogła kryć i robic meliny z tego miejsca. Hahahaha

Dodaj komentarz

Reklama na eBelchatow.pl

kamery online

Najczęściej oglądane