Nowy wiceprezydent w poniedziałek

pt., 25/01/2019 - 13:47 -- Kryspina Rogowska
foto: © 2018 Telewizja Kablowa Bełchatów / www.ebelchatow.pl

Prezydent Bełchatowa Mariola Czechowska zapowiedziała, że nazwisko wiceprezydenta odpowiedzialnego za inwestycje podane zostanie do wiadomości najwcześniej w poniedziałek. Tym samym ze stanowiska odwołany zostanie Ireneusz Owczarek.

Podczas rozmowy z prezydent miasta zapytaliśmy o zmiany personalne na kluczowych stanowiskach w mieście. O tym, że takowe będą mówi się bowiem od grudnia. Nieoficjalnie pojawia się tylko jedno nazwisko Dariusza Matyśkiewicza, jako nowego wiceprezydenta.

Zapytaliśmy również o kluczowe inwestycje, które będą przez miasto realizowane będą w tym roku.

Miasto w tym roku zaplanowało wydatki na 251 milionów 66 tysięcy złotych z czego ponad 33 miliony na inwestycje.

TKB - Nowy wiceprezydent w poniedziałek - 25.01.2019

Tagi

Komentarze

Wysłane przez Zenek (niezweryfikowany) w

Z Matysem to się dogadała jeszcze przed I turą wyborów, wszystkim mydli oczy, zaprzecza plotkom a i tak wiadomo że kłamie...woli układać sie z takimi kłamcami jak ona zamiast pracować z ludźmi którzy naprawdę Ją wspierali.

Wysłane przez Leo (niezweryfikowany) w

Może córka?...

Wysłane przez Milena (niezweryfikowany) w

To po co ja głosowałam na Mariolę? Żeby dopuściła do władzy kogoś kogo nie chcemy? Kogoś kto rujnował miasto z Chrzanowskim?

Wysłane przez wyborca (niezweryfikowany) w

Co to się zastanawiać, Pani Prezydent: powołać córkę na to stanowisko. Będzie bezpiecznie i jeszcze bardziej rodzinnie...! Bo jak Bozia chce człowieka ukarać to, podobno najpierw mu całkiem rozum odbiera ...!!!! I

Wysłane przez Nie dla peło (niezweryfikowany) w

A ten mlody juz ma za szorstki jezyk?

Wysłane przez Pas (niezweryfikowany) w

Z tyłu głowy to najwyżej widać lusterko. Niestety. Nie wiem kto miałby się cieszyć z lokalizacji niby dworca autobusowego? Czyżby taksówkarze byli w rodzinie? Nie znam nikogo, komu ta lokalizacja by pasowała. Pl. Wolności? No rzeczywiście - grząsko... I widać, że niewygodne tematy omijanie, najlepiej - tortem. 

Dodaj komentarz