O sprawach obywatelskich

pt., 23/03/2018 - 15:52 -- Kryspina Rogowska
foto: © 2018 Telewizja Kablowa Bełchatów / www.ebelchatow.pl

Wczoraj w Bełchatowie gościł dr Adam Bodnar Rzecznik Praw Obywatelskich. Podczas dwugodzinnego spotkania zorganizowanego w Miejskim Centrum Kultury odpowiadał na pytania mieszkańców.

Dr Adam Bodnar Rzecznik Praw Obywatelskich podobne spotkania organizuje w całym kraju. Kilka ostatnich dni to wizyty w miastach i miasteczkach województwa łódzkiego.

Podczas tych spotkań dr Adam Bodnar odpowiada na pytania, podpowiada gdzie i jak szukać pomocy, czy proponuje konkretne rozwiązania bardzo zawiłych sytuacji.

Jak mówi nie jest politykiem, nie przekonuje do swoich prywatnych poglądów, jedynie odpowiada na pytania, a te bywają bardzo różne.

TKB - O prawach obywatelskich - 23.09.2018

Tagi

Komentarze

Wysłane przez Beata (niezweryfikowany) w

Na pytania to odpowie też Pan dr.Google a mnie szczególnie interesuje konkret i czekam na odpowiedź na  osobisty   e-mail w którym podałam adres do korespondencji.

Wysłane przez olo (niezweryfikowany) w

A co tu szkał ten lewacki niedorzecznik,niech pitoli dla Po-matolów, a nie jeżdzi po Polsce za moje pieniądze i szczuje.

Wysłane przez mieszkaniec (niezweryfikowany) w

Jakie twoje pieniądze? To są również moje pieniądze, niech jeździ i uświadamia ciemnotę zwłaszcza w takich dziurach jak Bełchatów. Natomiast jeżeli już mówimy o moich pieniądzach to niech się od nich twój PiSi pseudopremier odczepi i przestanie rozdawać nagrody kolesiom partyjnym co chwila.

Wysłane przez kantor (niezweryfikowany) w

Ty premiera lewaku nie tykaj,zapracowali uczciwie to dostali,a nie ukradli jak twoi złodzieje,przez których

ten lewak został wybrany poniał ili nie poniał.

Wysłane przez mieszkaniec (niezweryfikowany) w

W przeciwieństwie do towarzyszy z PiS niestety rosyjskiego nie rozumiem, więc proszę po polsku.

Wysłane przez mieszkaniec (niezweryfikowany) w

Rosyjski zostawię dla PiSowskich komuszków spod znaku towarzysza Piotrowicza i towarzysza Kaczyńskiego. Mało przyszłościowy język, ale PiSie komuszki znać go muszą żeby komunikować się z Towarzyszami z Komitetu Centralnego.

Wysłane przez sdsads (niezweryfikowany) w

A co to znaczy uczciwie zapracowali? To Ci poprzedni i jeszcze poprzedni |( i wszyscy inni) nie uczciwie zapracowali? Przecież dostali z tego samego wora tylko wtedy PIS protestował, że biedni ludzie nie mają a Ci sobie rozdają. Naprawdę nie widzisz tu populizmu?

Wysłane przez kantor (niezweryfikowany) w

Jeżeli uwazasz ze poprzednia ekipa rządząca "uczciwie zapracowała" to gratuluję cynizmu,zresztą wam go nidy nie brakowało.

Wysłane przez sdsads (niezweryfikowany) w

Nam go nie brakowało czyli konkretnie komu? Rozumiem, że dla Ciebie są tylko Ci źli (PO) i Ci dobrzy czyli  tacy jak Ty (PIS). Innych to już w kraju nie ma. Otóż bardzo się mylisz tych "trzecich" jest coraz więcej. Ale wracając do sedna sprawy Ci według Ciebie dobrzy, słuszni i jedyni mężowie prawdy wcale na te nagrody nie zasłużyli bardziej niż Ci poprzedni. Nic takiego nadzwyczajnego nie dokonali. Bo niby co takiego dokonał minister Błaszczak czego nie dokonali jego poprzednicy? Kupił samochody dla policji? Inni też kupowali. Otworzył posterunek policji w małej gminie? Rok w rok część posterunków się otwiera a część zamyka. To może minister Szyszko zasłużył wycinając wbrew dosłownie wszystkim kawałek Puszczy Białowieskiej lub całkowicie ignorując i bagatelizując w pierwszym okresie sprawę chorych dzików. Teraz jest to już problem całego kraju. A może nagroda się należy za przekazanie paru milionów złotych z budżetu państwa  Ojcu Rydzykowi na budowę term? Hmm idźmy dalej. Może minister Radziwił za..... w sumie za co? Za nierozwiązanie kwestii z lekarzami rezydentami? Pewnie minister Rafalska za wprowadzenie 500+. Ten program ma tyle samo plusów co minusów. Przede wszystkich rząd rozdaje nie swoje a obywateli pieniądze w imię własnych korzyści. Dosłownie korzyści bo czym to nazwać jak nie legalną łapówką czy kupowaniem głosów wyborców. Program ten wspiera dzieci które mają rodziców czyli potencjalnych wyborców za nie wspiera w ogóle dzieci z domów dziecka. Ten dzieciaki nie mają z tego kompletnie nic. Państwo zabiera Ci w podatkach cztery razy tyle i daje Ci 500+.  Można tak wymieniać bez końca. Jedynie kto mógłby na tą nagrodę zasłużyć do resort finansów za uszczelnienie podatku vat, cła i nikt absolutnie nikt więcej.  Nie pisz proszę bo tam Ci... Tam Ci już nie rządzą. Miała być dobra zmiana a poza tutaj duży plus uszczelnieniem Vatu nic takiego nie dokonali. Co więcej są skłóceni z całą Europą poza Węgrami czyli wystarczy, że czymś się narazimy Węgrom i jesteśmy w czarnej du.....e. Sprawy związanej z Trybunałem (de fatco tylko zmienili prezesa na prezes bo dalej trybunał działa tak jak chce i kiedy chce) czy wyborem sędziów do Komisji wyborczej nawet nie poruszam bo to co zrobili to zwykła komuna. Minister Brudziński będzie decydował o składzie Komisji (polityk będzie decydował kto i jak będzie liczył głosy). Pozdrawiam Cię serdecznie. 

Dodaj komentarz

Reklama na eBelchatow.pl

kamery online

Najczęściej oglądane