Oficjalnie poznamy jutro

pon., 28/01/2019 - 13:49 -- Kryspina Rogowska
foto: © 2018 Telewizja Kablowa Bełchatów / www.ebelchatow.pl

Dzisiaj miał być przedstawiony wiceprezydent Bełchatowa, ale oficjalnie nazwisko poznamy dopiero jutro. Na wtorek zaplanowana jest konferencja prasowa - poinformowały służby prezydent miasta.

Nieoficjalnie wiadomo, że stanowisko wiceprezydenta obejmie Dariusz Matyśkiewicz. Wiadomo również, że złożył on już u Komisarza Wyborczego rezygnację z mandatu radnego w Radzie Miasta.

Nowy wiceprezydent swoje obowiązki przejmie najprawdopodobniej od 1 lutego.

TKB - Oficjalnie poznamy jutro - 28.01.2019

Tagi

Komentarze

Wysłane przez kso (niezweryfikowany) w

Dobrze lał wodę jak był -nadaje się.

Wysłane przez kuki (niezweryfikowany) w

Czy to obsesyjne poszukiwanie absolutnej pewności (że podjęta decyzja będzie dobra),  czy tylko zwykły strach przed podjęciem decyzji w sprawie, która tak naprawdę mnie przerasta -  jest powodem odkładania każdej decyzji?, czy może inny rodzaj dokładnie zdefiniowanej choroby sprawia, że wszystkie decyzje w drugiej, niespodziewanie "przydzielonej" kadencji sprawiają, że Pani Prezydent traktuje je tak jak zrzucenie bąby jądrowej na niewinnych ludzi? NIE MA WĄTPLIWOŚCI - COŚ JEST NIE TAK, JAK TRZEBA! Może jakoś obudzić się da?, Może ktoś rzucił czar, który ciągle trzyma?" - może wosk przez miotłę przelać?, albo świeczkę w ucho?

Wysłane przez krecio (niezweryfikowany) w

Cudowna puenta-nic dodać nic ująć!

Wysłane przez fire (niezweryfikowany) w

i znowu tego... wystawiają... już pokazał jaki jest ogarnięty i lojalny. wstyd

 

Dodaj komentarz