Oficjalny kandydat PiS

pon., 09/07/2018 - 20:30 -- Kryspina Rogowska
foto: © 2018 Telewizja Kablowa Bełchatów / www.ebelchatow.pl

Piotr Wysocki jest oficjalnym kandydatem Prawa i Sprawiedliwości na prezydenta miasta Bełchatowa. Nazwisko tego kandydata potwierdzono na oficjalnej stronie PiS.
Piotr Wysocki to obecnie wiceprzewodniczący Rady Miasta.

Długo trwały spekulacje kogo PiS oficjalnie zarekomenduje jako swojego kandydata na urząd prezydenta miasta Bełchatowa. Jak się okazało nie będzie to obecna prezydent, którą ugrupowanie wystawiło w poprzednich wyborach. Mimo, że Mariola Czechowska zapowiedziała już oficjalnie, że będzie się ubiegać o reelekcje. Wystartuje więc najpewniej z własnego komitetu wyborczego.

Start w wyborach samorządowych i ubieganie się o najwyższy urząd w mieście potwierdziło dotychczas 3 polityków z różnych komitetów. Piotr Wysocki jest czwartym oficjalnym kandydatem.

TKB - Oficjalny kandydat PiS - 10.07.2018

Tagi

Komentarze

Wysłane przez belchatowianin (niezweryfikowany) w

Na prezydenta tylko pani Czechowska ,o ile zrobi porządek z tymi spadachroniarzami którzy obsiedli nasze miasto , odejść od pisiorów bo oni sieją cale to zło które jest w naszym mieście pani prezydent była kierowana prze macierewiczów misiewiczów i innych pisiorów dbających o własne interesy jeśli pani zrobi porządek wogół siebie nie widze innego kandydata 

Wysłane przez Nikt (niezweryfikowany) w

Pani Mariola była kierowana, przez Ładziaka oraz merytorycznego wychowanka czerwonych Kopka.

 

Wysłane przez kaka (niezweryfikowany) w

teraz to  za późno  na wszystko. Spadochroniarze  byli  potrzebni ale nie jej.,Czechowska  nie rządziła i nie rządzi w Bełchatowie. Sznurkami pociąga pewien pan z wąsem a on  zapewnia sobie stanowisko, po przegranych wyborach.Ciekawy jestem  jaką będzie miała minę, gdy po przegranych wyborach  wróci na poprzednie stanowisko do urzędu gminy Bełchatów, gdy wygra  bój o stanowisko wójta Ładziak.Na dodatek,gdyby jeszcze  wrócił  na stanowisko sekretarza Rudnicki.Ratunek  - kierunek Radomsko

Wysłane przez Luka (niezweryfikowany) w

Misiewicz Gryczka gdzie się on zadział bo Jolanta P wczoraj zbierała podpisy na Kopernika na poparcie swojej kandydatury na Prezydenta Belchatowa.

Wysłane przez vb (niezweryfikowany) w

Żarty Ci się trzymają. Prawdziwym Misiewczek jest kandydat pis przyniesiony w teczce przez Milczanowską. A z nimi ściśle współpracuje kandydat plus Darek.

Wysłane przez Stach (niezweryfikowany) w

Panie Wysocki za wysokie progi, nie ma pan szans.

 

Wysłane przez Beata (niezweryfikowany) w

1) Czy w świetle uprzednio zaprezentowanych zalet ,widzi się Pan jako przywódca PIS Prezydent w Bełchatowie

2) Czy widzi Pan możliwość zmian organizacyjnych w administracji w celu zmniejszenia  liczby urzędników. 

3) Pytam ,czy ma Pan koncepcję na poprawę i rozładowanie korków w czasie szczytu (praca i powrót) w miejscach np.ul. Czapliniecka i Wojska Polskiego ,targowisko.

4) Zostały  zrobione ścieżki rowerowe które wymagają naprawy czy możemy liczyć na np.odprowadzenie wody tzw.deszczówki.W innym przypadku te ścieżki służą tylko w pogodne dni i tylko latem

5) Oczekuję od Pana Prezydenta lojalności w poparciu dla "Dobrej zmiany" otwartości na szeregowego obywatela i wykazanie się kompetencjami  organizacyjnymi  jak i przywódczymi ,proszę o kilka zdań na ten temat.

Wysłane przez osiedle (niezweryfikowany) w

Kto PLUS stawiamy na tych ludzi.

Darek dziś popieramy i będziemy wspomagać.

Wysłane przez Beata (niezweryfikowany) w

Nie może być tak,że moja ulubiona PIS wystawia kandydata nie do przyjęcia i tym samym podkłada nogę "krajowemu PIS",nie tylko osłabia PIS ale i destabilizuje. Dlatego uważam,że prezentacja kandydata na Prezydenta powinna być obowiązkowa. Wszyscy widzimy rozbestwionych przegranych ,zdrajców donoszących na własny kraj i wybierając  prezydenta powinniśmy kierować się rozwagą i prawością.A przyszły Prezydent musi kierować się odpowiedzialnością  bo odpowiada  przed wyborcami.Wyborca głosując na kandydata PIS powinien  mieć pewność jego lojalności i prawości.

Wysłane przez isztwan (niezweryfikowany) w

juz jeden elektryk byl prezydentem.i nigdy wiecej.....

Wysłane przez bełchatowianka (niezweryfikowany) w

Bardzo dobry kandydat! Takiego prezydenta Bełchatów potrzebuje! Konkretny, doświadczony samorządowiec i dobry człowiek.

Dodaj komentarz