Onkologiczni pacjenci automatycznie trafią do "Kopernika"

pon., 12/02/2018 - 13:37 -- Kryspina Rogowska
foto: © 2018 Telewizja Kablowa Bełchatów / www.ebelchatow.pl

Pacjenci onkologiczni z bełchatowskiego szpitala będą leczeni w w łódzkim Koperniku. Zasady współpracy reguluje umowa podpisana między placówkami. W przypadku wykrycia zmian onkologicznych w Bełchatowie pacjent natychmiast zostanie objęty leczeniem przez zespół z Kopernika.

Bełchatowski szpital nie ma oddziału onkologicznego. W przychodni przyszpitalnej jest poradnia onkologiczna. To stąd głównie kierowani będą na dalsze leczenie pacjenci. W Bełchatowie wykonywane będą te badania, które są w zakresie usług szpitala. Reszta leczenia odbywać się będzie w Koperniku.

W ramach umowy obie placówki prowadzić będą również wspólnie działania profilaktyczne.

TKB - Onkologiczni pacjenci automatycznie trafią do "Kopernika" - 12.02.2018

Tagi

Komentarze

Wysłane przez pacjent (niezweryfikowany) w

Czyli żadnego wyboru - nie będzie mozna jechać np do Tomaszowa gdzie jest o wiele lepsze podejście do pacjenta i nowy sprzet.

Kolejny "sukces" dyrekcji

Wysłane przez mieszkanka bełc... (niezweryfikowany) w

Mieliście dobrego fachowca onkologa Pana Ogłuszko ,któremu dużo zawdzięczam , jak to się stało że nie przyjmuje w poradni onkologicznej. Jest to człowiek z naszych okolic do którego dużo ludzi miało zaufanie .Pytam się kto się kogo pozbył ?, może był komu nie wygodny.?  Szkoda że muszą przyjeżdzać z Łodzi jak swojego mieliśmy pod nosem.

Wysłane przez Bełchatowianka (niezweryfikowany) w

Bełchatowianie powinni leczyć się tutaj w Bełchatowie.Tak było wcześniej,za Pana Dyrektora Ogłuszko- świetnego onkologa, dzięki któremu powstała poradnia onkologiczna i poradnia chirurgii onkologicznej. Pytam się gdzie jest PO, która jest w radzie społecznej szpitala. Wstyd, ale zapłacimy wam w wyborach , już niedługo.

Wysłane przez nikt (niezweryfikowany) w

Dobrze zorganizowana onkologia już była .onkolog ,chirurg onkolog, konsylium lekarskie 1 x w tygodniu z udziałem radioterapeuty chiemioterapeuty, nieoceniona pani Ania  (uzgadniała wszystkie badania, terminy). W zamian długie terminy, zmiany lekarzy i dziki tłum na korytarzach Kopernika .Rzeczywiście -wybitne osiągniecie Dyrektora. Mniej pieniędzy za badania, hospitalizacji wszystko pójdzie do Łodzi. a pacjent ? - kogo to obchodzi !!!!

Dodaj komentarz

Reklama na eBelchatow.pl

kamery online

Najczęściej oglądane

20/09/2018 - 14:48
Zażalenie
20/09/2018 - 14:38
Jaka była ta kadencja?
20/09/2018 - 14:17
Nie było dyskusji o szpitalu
20/09/2018 - 14:15
Odebrali stypendia
20/09/2018 - 14:10
Dzień Przedszkolaków

Wybrane ogłoszenia