Paliło się w "Felku"

śr., 11/10/2017 - 10:30 -- Kryspina Rogowska
foto: © 2017 Telewizja Kablowa Bełchatów / www.ebelchatow.pl

Chwilę grozy przeżyli mieszkańcy bloku przy ulicy Czaplinieckiej. W popularnym „Felku” w jednej z piwnic wybuchł pożar. Dodajmy, że budynek ten właśnie przechodzi gruntowną i kosztowną renowację.

Na miejsce z powodu wydobywającego się dymu na klatkę schodową wezwana została straż pożarna. Natychmiast podjęto działania i zagrożenie szybko udało się opanować. Z piwnicy wyniesiono spalone sprzęty, a klatkę schodowa przewietrzono.

Mimo, że pożar nie zdążył się jeszcze rozprzestrzenić w budynku panowało duże zadymienie.

Część osób, mieszkających w tym bloku samodzielnie i w pośpiechu opuszczała mieszkania. Kilku osobom udzielona została pomoc lekarska - z powodu dymu, który wywoływał dolegliwości.

Strażacy ustalają przyczynę pożaru.

Dodajmy, że obecnie ten jeden ze starszych bloków w mieście przechodzi gruntowny remont, którego wartość przekracza 7 milionów złotych.

TKB - Pożar w "Felku" - 11.10.2017

TKB - Pożar w "Felku" - 11.10.2017

Zdjęcia: 
Tagi

Komentarze

Wysłane przez Buka (niezweryfikowany) w

Mam konkretne pytanie do Osoby piszącej ten artykuł, Pani Kryspiny. Co ma pani na myśli określając Felka mianem POPULARNY? Słowo to jest używane dosłownie na każdym kroku przez lokalnych dziennikarzy. Wszystko jest dla państwa "popularne". Definicja tego słowa: 1. «powszechnie znany, ceniony i używany» 2. «mający na celu głównie dostarczanie rozrywki i przyjemności» 3. «przedstawiony w sposób zrozumiały dla wszystkich». W kontekście tej definicji, PO CO słowo to jest użyte w artykule? W którym z trzech znaczeń?  Dlaczego nie jest napisane po prostu "w Felku", "w budynku Felek", "w bloku zwanym Felek". Dlaczego państwo zawsze uświadamiają nam, że coś jest POPULARNE i jakie to ma znaczenie dla sprawy? :-) Pozdrawiam.

Wysłane przez mejka (niezweryfikowany) w

a ja mam pytanie... ile rodzin tam mieszka i jakie sa czynsze skoro remont kosztuje 7 milionow zl?? bo to juz nie jest smieszne co w naszym miescie sie wyprawia? ten remont mam rozumiec sie zwroci??

Wysłane przez Stefan (niezweryfikowany) w

Krótka piłka: 

- nie, remont się nie zwróci

- kosztuje 7 milionów bo... bo tak, bo odpowiednie spółki na tyle wystawią faktury a poza tym publiczne równa się niczyje i kasę można zwyczajnie wydoić

A tak w ogóle to nie zadawaj tyle pytań bo zaraz Cię władza prześwietli czy czasem babci/dziadka z UB nie masz i czy nie trzeba im emerytury skorygować.

Dodaj komentarz

Graficzne pułapki CAPTCHA
Wprowadź znaki widoczne na obrazku.

Reklama na eBelchatow.pl

kamery online

Najczęściej oglądane

Wybrane ogłoszenia