Pierwsze decyzje zarządu starostwa

śr., 05/12/2018 - 14:07 -- Kryspina Rogowska
foto: © 2018 Telewizja Kablowa Bełchatów / www.ebelchatow.pl

Nowy zarząd powiatu w składzie Dorota Pędziwiatr starosta, Jacek Bakalarczyk wicestarosta, Marek Jasiński etatowy członek zarządu oraz Radosław Herudziński i Leszek Maciaszczyk – członkowie zarządu swoje urzędowanie rozpoczęli dzisiaj.

Pierwsze decyzje dotyczyć mają schematu organizacyjnego starostwa i podziału obowiązków między członków zarządu. Nowa pani starosta zapowiedziała spotkanie z wszystkimi naczelnikami wydziałów.

Wraz ze zmianą władzy najczęściej idzie wymiana ludzi. Zmiany w starostwie będą ale, nie aż tak wielkie zapowiada nowa pani starosta.

TKB - Pierwsze decyzje zarządu starostwa - 05.12.2018

Tagi

Komentarze

Wysłane przez Magda (niezweryfikowany) w

DORA Pędziwiatr??? kto pisze te artykuły.... wiecznie literówki i błędy....

Wysłane przez Beata (niezweryfikowany) w

Nie może być tak,żeby urzędnik nie mógł ani naprawić błędu swojego poprzednika ani ujawnić ani podpowiedzieć jak szybko rozwiązać problem.Z autopsji wiem,że w starostwie stworzyła się klika urzędnicza ,którą trzeba rozbić.Nie do pomyślenia jest,żeby bez żadnych przeszkód urzędnik mógł okraść z działki i jeszcze robi wszystko,żeby za oszustwo zapłacił petent, który takiego magistra(chyba magika) utrzymuje ze swoich podatków.Petent to nie żebrak i nie żyje z łaski urzędnika.Struktura starostwa powinna być poddana weryfikacji .(Cena za ksero mapy geodezyjnej -170 zł a wykonanie skandaliczne).

Wysłane przez miki (niezweryfikowany) w

halo a co z decyzją zakupu dla miasta miejskich autobusów elektrycznych i wymiany pieców z tych kopciuchów na nowoczesne? hello jesteśmy w Europie !!! większość miast w Polsce właśnie to uważa za piorytet- ekologia i innowacje .ruszycie w koncu wybrańcy narodu z miejsca w 21 wiek czy może już debatujecie gdzie tu postawić następny pomnik?

Dodaj komentarz

Reklama na eBelchatow.pl

kamery online

Najczęściej oglądane

21/02/2019 - 10:39
Śniadanie biznesowe GKS-u
Komentarze: 1
21/02/2019 - 10:36
Penchew o grze Onico
21/02/2019 - 10:26
Rieu ponownie w kinie Kultura
Komentarze: 1