Pies i kot to nie zabawka i nie prezent

czw., 06/12/2018 - 12:45 -- Kryspina Rogowska
foto: © 2018 Telewizja Kablowa Bełchatów / www.ebelchatow.pl

Już po raz trzeci w schronisku dla bezdomnych zwierząt tuż przed świętami wstrzymane będą adopcje. Pies czy kot, jak przekonują pracownicy schroniska to nie zabawka ani nie prezent. Decyzja o adopcji powinna być podejmowana świadomie i z pełną odpowiedzialnością, a nie pod wpływem emocji.

Adopcje wstrzymane zostaną od 15 do 26 grudnia.

TKB - Pies to nie zabawka - 06.12.2018

Tagi

Komentarze

Wysłane przez bełchatowianka (niezweryfikowany) w

A co zrobić, kiedy ktoś bardzo dokładnie przemyślał taką decyzję i poprosił pracowników schroniska o zwierzaka, który będzie spełniał pewne cechy, a dostał psa kompletnie odbiegającego od tego, czego oczekiwał? Niestety, pracownicy schroniska sprawiają wrażenie jakby nie mieli pojęcia o zwierzakach, jakie mają pod opieką. Zdecydowanie brakuje też behawiorystów, którzy pracowaliby ze zwierzakami. Może czas by wreszcie zrobić z tego przytuliska schronisko z prawdziwego zdarzenia, w pełni profesjonalne?

Wysłane przez Nie ... (niezweryfikowany) w

Chyba odleciałaś kompletnie... zwierzęta mogą zachowywać się w różny sposób w różnych sytuacjach. Często są po różnych przejściach i określone sytuacje mogą powodować inne zachowania. Nawet zmiana miejsca czy karmy może spowodować zmiany.. Najgorzej jak ktoś nie ma pojęcia o czymś i się do do tego bierze.. Trzeba było poczytać o adaptacji zwierząt ze schroniska w domu. Adoptuj sobie słodziaka z Biedry to będzie przewidywalny.. W Twoim przypadku byłby to naprawdę najlepszy wybór.

Wysłane przez bełchatowianka (niezweryfikowany) w

Po Twojej wypowiedzi widać, że Ty nie masz pojęcia o czym piszesz. Nasze schronisko jest kompletnie nieprofesjonalne i tyle w temacie. A o  zwierzętach wiem więcej od Ciebie, bo te bzdury, które wypisujesz świadczą o Twoim braku wiedzy.

Wysłane przez Gość (niezweryfikowany) w

Bardzo szanuję Pańską decyzję. Według mnie jest Pan mądrym i dobrym człowiekiem, nie obojętnym na los żywych istot, całkowicie zależnych od człowieka. Życzę dużo zdrowia i samych trafnych decyzji w Nowym 2019 roku.

Wysłane przez Riki (niezweryfikowany) w

Bo ten pan nie zna się wcale na zwierzętach 

Dodaj komentarz

Reklama na eBelchatow.pl

kamery online

Najczęściej oglądane

21/02/2019 - 10:39
Śniadanie biznesowe GKS-u
Komentarze: 1
21/02/2019 - 10:36
Penchew o grze Onico
21/02/2019 - 10:26
Rieu ponownie w kinie Kultura
Komentarze: 1