Plaża Open podsumowana

wt., 07/08/2018 - 14:07 -- Ilona Wróblewska
foto: © 2018 Telewizja Kablowa Bełchatów / www.ebelchatow.pl

Sportowe widowisko a do tego typowo plażowa aura – za nami II edycja Turnieju PGE Skra Plaża Open. Spośród szesnastu zgłoszonych par, najlepsi okazali się Kamil Kosz i Michał Sendalski.

Jak podkreślali organizatorzy turnieju tegoroczna odsłona organizowana na boiskach do siatkówki plażowej przy Szkole Podstawowej Nr 12 spotkała się z ogromnym zainteresowaniem zawodników z całej Polski. Na starcie pojawiło się 16 drużyn.

Wśród startujących nie zabrakło między innymi finalistów ubiegłorocznej edycji turnieju – pojawili się Michał Kobierecki, Piotr Strożek (złoto) czy Kamil Chaber (srebro), tym razem występujący w parze z Patrykiem Smyrskim.

Turniej został rozegrany systemem brazylijskim. Po wielu godzinnych zmaganiach w temperaturach iście tropikalnych poznaliśmy zwycięzców.

Wygrali Kamil Kosz i Michał Sendalski, którzy pokonali w finale Kamila Doroszyńskiego nowego rozgrywającego PGE Skry i Krzysztofa Czajkowskiego - wychowanka EKS Skry Bełchatów. W meczu o brąz zwycięstwo odnieśli Michał Kobierecki i Piotr Strożek.

TKB - Plaża Open podsumowana - 07.08.2018

Tagi

Dodaj komentarz