Politycy o tym jaki był mijający rok

pt., 29/12/2017 - 13:49 -- Kryspina Rogowska
foto: © 2017 Telewizja Kablowa Bełchatów / www.ebelchatow.pl

Jaki był ten mijający rok, co było największym sukcesem, a co porażką? To pytania, które zadaliśmy politykom.

Bełchatów ma swoich przedstawicieli zarówno w Sejmie jak i w Senacie. O to, co było największym sukcesem mijającego roku zapytaliśmy posłankę Małgorzatę Janowską z Koła Republikanie wchodzącą w Sejmie RP w skład szeroko rozumianej Zjednoczonej Prawicy, posła Dariusza Kubiaka z PiS oraz senatora Wiesława Dobkowskiego również z Prawa i Sprawiedliwości.

O podsumowanie roku poprosiliśmy również prezydent miasta Mariolę Czechowską oraz Starostę Waldemara Wyczachowskiego.

Jaki był ten 2017 rok z perspektywy polityków lokalnych ugrupowań, co uważają za największy sukces, a co za porażkę? Z tymi pytaniami zmierzyli się Elżbieta Naturalna z PiS, Jacek Zatorski z Platformy Obywatelskiej, Grzegorz Gryczka z Ziemi Bełchatowskiej oraz Dariusz Matyśkiewicz z PLUSA.

Nie bez kozery ten rok zamykamy takim podsumowaniem. 2018 będzie przecież rokiem wyborczym i to o polityce tej lokalnej, mówić będziemy najwięcej.

TKB - TELEDZIEŃ - 29.12.2017

Tagi

Komentarze

Wysłane przez andrea (niezweryfikowany) w

panie posle z ponskiej wypowiedzi wynika ze  wlozyl pan troche pracy w zloczew a dla miasta nic

Wysłane przez KK (niezweryfikowany) w

Przez Grzegorza gryczkę czyli przeze mnie......jaki to jest !@#%^@$%&&^%#@# samozwańczy wicek. CHłoposzek bez honoru. Odpuść nie rób wstydu.

Wysłane przez Vb (niezweryfikowany) w

Grzegorz Gryczka, Wiesław Dobkowski i Mariola Czechowska to politycy którzy dają stabilizację i normalność. Nie wiem o czym piszesz drogi kolego?- jaki samozwańczy? Jest wicestarostą nadal bo rada tego chce oraz przede wszystkim dlatego bo starosta, poseł i korzenni są zbyt słabi. Tyle w temacie. 

Wysłane przez ewa (niezweryfikowany) w

jaką stabilizację haha

Wysłane przez Janek (niezweryfikowany) w

Matysku co Ty tutaj jeszcze szukasz? Twoje i twojej pseudo partii czasy się już skończyły i nie wrócą więcej. 

Wysłane przez $$$$$$$$$ (niezweryfikowany) w

Politycy w tym kopalniakowie to dno.

Posady i Stanowiska dla pisiewiczów Maciory

Wysłane przez miczel (niezweryfikowany) w

Gdyby nie polityka , zresztą śmieszna uprawiana przez Gryczkę to co robił by właśnie Grzegorz Gryczka?

Wypowiada się na temat  funduszy Unijnych przecież niema pojęcia jak można je zdobywać.

Typowy mieszacz miejski.

 

Wysłane przez Dałeś po garach (niezweryfikowany) w

Haha. Dobry jesteś - a kim by był Kubiak, Zatorski, matys i inni? Gdyby nie polityka. Śmiesznie uprawiana polityka buhhaa.  Póki co Gryczka to ośmiesza tych którzy zaczęli z nim pogrywać. Zadaj pytanie kim będzie po wyborach Czechowska, Gryczka, Kubiak czy ta Naturalna - oni wszyscy? To jest dobre pytanie. Sam jestem ciekawy. 

Wysłane przez wawa (niezweryfikowany) w

 Piękne słowa...Ja życzę więcej pokory w Nowym 2018 w szczególności P.Gryczce a P.Naturalnej jeszcze więcej sukcesów i jeszcze większej stanowczości BRAWO myślę ,że była by Pani odpowiednim kandydatem na prezydenta naszego miasta!!!! P.Starosto a dla Pana jeszcze większej cierpliwości bo myślę że ma Pan nerwy ze stali bo ja to bym..... P Kubiak więcej troski o mieszkańców bo nie samym Złoczewem żyjemy ale Gratulacje za Złoczew....P.Dobkowski Panu życzę emerytury....P. Matyśkiewicz  Brawo za sad ....P .Zatorski Panu życzę więcej wniosków unijnych na sesji bo nie pamiętam żeby Pan o coś wnioskował .....Wszystkiego najlepszego Na 2018 Rok życzę powodzenia

Wysłane przez okrzei (niezweryfikowany) w

O Je.....  co ty chrz....nisz? Elka to już radną nawet nie będzie. Kto ją wystawi? Przecież ludzie kubioka wszystko przegrali. Nawet jak wystartuje to porażka. Jej jak i darusiowi sukces polityczny zaszkodził. A pokory to wszystkim trzeba życzyć a Gryczce pogratulować konsekwencji - to mu się udało. Lawiranci i sprzedawczyki niebawem skończą karierki. 

Wysłane przez stary energetyk (niezweryfikowany) w

Mamy senatora, mamy posła ale nie mamy lidera. Głosowałem na PiS i jestem strasznie zawiedziony głównie patrząc przez pryzmat Bełchatowa.

Wybór Czechowskiej - porażka, kobieta do tej pory nie ogarnia, myślę, że to jest osobista porażka Dobkowskiego. 

Zmiany w KWB czy w elektrowni też nie wyglądają ciekawie. Jestem pracownikiem elektrowni, gdzie dwa prominentne stanowiska zajęli ludzie z zewnątrz z wątpliwym przygotowaniem. Mam na myśli kierownika kadr i dyrektora technicznego. I jeden i drugi aby jakoś sobie radzić zostawili byłego kierownika kadr i byłego dyr. tech. przy sobie. Czyli tak naprawdę zostały wygenerowane dwa wysoko płatne stanowiska. Szczególnie dziwi wielu moich kolegów powierzenie stanowiska dyr. technicznego komuś kto w elektrowni przepracował, a właściwie szkolił się kilka miesięcy. 

Kolejna porażka PiS, to ciągłe kłótnie pomiędzy frakcjami w lokalnym PiS. Czekam, na wybory w przyszłym roku. Myślę, że ludzie pogonią, co niektórych.

Wysłane przez Wa (niezweryfikowany) w

Myślę że damy radę

Wysłane przez Jarek (niezweryfikowany) w

Natura to największa porażka ubiegłych wyborów samorządowych. Teraz podkuliła ogon bo Kubek narozrabiał a wcześniej szalała .... ludzie nie zapomną, w Bełchatowie już jej nie chcą.. może Radomsko przygarnie.

Wysłane przez Maria (niezweryfikowany) w

Wyciszcie Jankowską i będzie OK. Żenujące jest to podpinanie się pod Złoczew, jak po wielu latach pracy ludzi związanych z kopalnią inwestycja staje się realna. Jakim trzeba być słabym merytorycznie, żeby nie potrafić znaleźć własnego pomysłu na siebie. I ciągłe to gadanie o kontynuacji pracy po Wójcikowskim. Jakiej kontynuacji, skoro merytorycznie jest Pani moim zdaniem całkowicie nieprzygotowana.

Wysłane przez Mieszkanka (niezweryfikowany) w

TKB - bardzo dziękuję za ten materiał. Szczerze powiedziawszy, jako niezbyt pilny obserwator życia politycznego w Bełchatowie, nie miałam do tej pory możliwości posłuchać niektórych polityków "na żywo". Większość z nich nie potrafi sensownie złożyć zdania, jedna pani pracuje tak ciężko że aż cierpi, drugi pan mamrocze pod nosem, trzeci cierpi na wodolejstwo (a właściwie złoczewolejstwo), czwarty, że sukcesem jest to, że się nie cofamy.... Daje mi to do myślenia, oj daje!

Wysłane przez Kocham Bełchatów (niezweryfikowany) w

Po co w Bełchatowie kolejna zagraniczna galeria handlowa? I po co w ogóle kolejna galeria? Tworzy się przez to chory kult zakupów.

Wysłane przez Kocham Bełchatów (niezweryfikowany) w

Moim zdaniem tutaj to tylko senator Wiesław Dobkowski ogarnia politykę i wie co jest grane...

Wysłane przez as (niezweryfikowany) w

Senator? Facet może i dobrze chce ale co potrafi to widać w Bełchatowie....

 

Dodaj komentarz

Reklama na eBelchatow.pl

kamery online

Najczęściej oglądane

Wybrane ogłoszenia