Pomaganie jest dziecinnie proste – WOŚP zagra w najbliższą niedziele

pt., 11/01/2019 - 14:19 -- Ilona Wróblewska
foto: © 2018 Telewizja Kablowa Bełchatów / www.ebelchatow.pl

Pomaganie jest dziecinnie proste – pod takim hasłem przebiegać będzie tegoroczna odsłona Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Tym razem datki będą zbierane na zakup sprzętu dla specjalistycznych szpitali dziecięcych.

Już w najbliższą niedziele odbędzie się 27. finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Na bełchatowskich ulicach pojawi się 275 wolontariuszy a tegoroczna Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy odbędzie się pod hasłem „Pomaganie jest dziecinnie proste”. Na terenie Galerii "Olimpia" zaplanowano wiele atrakcji m.in. pokazy sztuk walki, pokazy ratownictwa medycznego, układanie kostki Rubika. Będzie można obejrzeć także pokaz tańca kangoo jumps i koncerty. Wśród atrakcji przygotowanych z myślą o dzieciach nie zabraknie także m.in. dmuchańców, fotobudki, animacji czy malowania buziek. Z okazji WOŚP powstaną aż trzy sceny: dwie mniejsze i jedna główna na placu przed galerią. Tam tez zaplanowano pokazy offroadu prezentowane przez grupę Wyr4x4.

TKB - - .2019

Tagi

Komentarze

Wysłane przez Kiero (niezweryfikowany) w

Jakoś od kilku lat przestało mnie to fascynować, do tego publikację o spółkach powiązanych z WOSP tzn Mrówka Całą i Melon. Mam wrażenie i pewność że nie mała część wpływów idzie na inne tzw cele gospodarcze - pensje dla zarządów, pokrycie kosztów lokali (pewnie w atrakcyjnych lokalizacjach), koszty podróży służbowych itd. To nie jest ten klimat jaki był w latach 90-tych.......

Dodaj komentarz

Reklama na eBelchatow.pl

kamery online

Najczęściej oglądane