Poseł Kubiak o zmianach w prezydium Rady Powiatu

śr., 07/06/2017 - 15:40 -- Kryspina Rogowska
foto: © 2017 Telewizja Kablowa Bełchatów / www.ebelchatow.pl

Ostatnie wydarzenia i zmiany personalne w prezydium rady powiatu i dalszej próbie sił w lokalnych strukturach PiS komentuje poseł na Sejm Dariusz Kubiak.

Przypomnijmy. Na ostatniej sesji Rady Powiatu odwołano z funkcji przewodniczącą i wiceprzewodniczącego rady związanych z obozem kojarzonym z posłem Kubiakiem i ministrem Macierewiczem. Radni wybrali nowego przewodniczącego również z PiS, z tym że ze środowiska skupionego wokół senatora Dobkowskiego. To oznacza, że porozumienia nie ma, wręcz przeciwnie. Bratobójczy konflikt w lokalnym PiS wydaje się zaostrzać.

TKB - Polityczny pat - 07.06.2017

Tagi

Komentarze

Wysłane przez Anonim (niezweryfikowany) w

no chyba padnę ze śmiechu....

Po pierwsze jak nie ma zaplecze skoro został wybrany większością głosów ??

Odkrywka złoczew to pic na wodę i mydlenie oczu i nigdy jej nie będzie, nawet decyzji środowiskowej nasi parlamentarzyści nie potrafią załatwić tylko grają na zwłokę. KAŻDY to wie.

w GKS`sie zamiast pompować kasę w kolejnych dyrektorów tylko w klub to nie potrzeba by było go ratować.

pani siostra posła jakie miała doświadczenie w byciu przewodniczącą zanim nią została pierwszy raz?? przypominam Panu Posłowi że dokładnie taki sam zarzut stawiała Pani premier Ewa Kopacz w stosunku do Pani Beaty Szydło podczas kampanii wyborczej.

poza tym jak kłamca kłamie to mówi prawdę czy kłamie??

Wysłane przez rybaczka (niezweryfikowany) w

Nie da się tego człowieka słuchać. Hipokryzja na najwyższym poziomie. Chaos sam wespół z kolegą nijakim starostą wprowadziłeś. Zapytaj Darek w mieście jakim byłeś przewodniczącym. Prawda Cię powali 

Wysłane przez Anonim (niezweryfikowany) w

A może tak pogratulować koledze z partii,że dostał swoja szansę?To Pan zaczął te przepychanki,panie pośle.Dzięki komu poseł został parlamentarzystą?Tylko dzięki senatorowi,który podał go na listę.Merytoryczne przygotowanie-niech spyta siebie,czy je posiada.Brać bez wyższego wykształcenia tak wysoką pensję  daną przez byłego prezesa  za rzadkie bywanie w kopalni to nie są dobre standardy.Boli utrata funkcji przez siostrę...wiadomo,ale rada powiatu i PiS to nie Pana prywatny folwark.Większość głosujących wolała kogoś innego,może bardziej ideowego i należy się z tym pogodzić.

Wysłane przez pge (niezweryfikowany) w

Nigdy pana Darka nie uważałem za bystrego ale ten materiał to chyba jakiś żart. I to parlamenarzysta. Dajcie spokój co za poziom. Wysłuchaj jeszcze raz swoich wypocin kolego z pracy to może dojdzie do Ciebie że się ośmieszyłeś. 

Wysłane przez wiedza nie boli (niezweryfikowany) w

Ty Daruś tak wypominasz koledze partyjnemu wyniku wyborczego. Zgodnie z Twoim myśleniem to kto powinien być starostą Gryczka czy Wyczachowski? Kto miał lepszy wynik? Na kogo więcej ludzi zagłosowało?

Wysłane przez 123 (niezweryfikowany) w

kubiak najlepiej sie nie odzywaj , nie będziesz wybrany ,siedz i czekaj wyborów,wyborcy juz maja dosyc tego darusia

Dodaj komentarz

Graficzne pułapki CAPTCHA
Wprowadź znaki widoczne na obrazku.

Reklama na eBelchatow.pl

kamery online

Najczęściej oglądane

20/10/2017 - 17:44
Przerwane obrady
Komentarze: 5
20/10/2017 - 13:48
Przyjęcia tylko w sytuacji zagrożenia życia
Komentarze: 1
20/10/2017 - 13:39
Jubileusz już jutro

Wybrane ogłoszenia