Poseł Kubiak pełnomocnikiem za senatora Dobkowskiego

śr., 26/04/2017 - 13:49 -- Kryspina Rogowska
foto: © 2017 Telewizja Kablowa Bełchatów / www.ebelchatow.pl

Wiesław Dobkowski nie jest już pełnomocnikiem Prawa i Sprawiedliwości dla miasta Bełchatów. Taką decyzję podjął wczoraj zarząd okręgowy. To kolejne zmiany w strukturach tej partii na naszym terenie.

Podczas wczorajszego posiedzenia zarządu Prawa i Sprawiedliwości Okręgu nr 10 dokonano kolejnych zmian na kluczowych stanowiskach. Decyzją zarządu Wiesław Dobkowski nie jest już pełnomocnikiem PiS dla miasta Bełchatów. Od wczoraj jest nim poseł Dariusz Kubiak.

To kolejna funkcja, którą traci senator. Wcześniej Wiesław Dobkowski odwołany został z pełnomocnika PiS dla powiatu bełchatowskiego. Zarząd w marcu funkcję tą powierzył Waldemarowi Wyczachowskiemu staroście bełchatowskiemu.

Wczorajsza decyzja o odwołaniu Wiesława Dobkowskiego z pełnomocnika PiS dla miasta Bełchatowa może okazać się bardzo ważna przed sesjami zarówno miasta jak i powiatu, na których radni podejmować będą personalne decyzje, o czym informowaliśmy wczoraj. Należy zaznaczyć, że zarówno pełnomocnik powiatu, jak i miasta to osoby z bezpośredniego otoczenia ministra Antoniego Macierewicza.

TKB - Poseł Kubiak pełnomocnikiem za senatora Dobkowskiego - 26.04.2017

Tagi

Komentarze

Wysłane przez Pis (niezweryfikowany) w

I co z tego. Będzie takim samym figurantem w mieście jak Wyczachowski w powiecie. Senatorze jesteśmy z Tobą. Ty dla nas jesteś szefem. 

Wysłane przez WK (niezweryfikowany) w

Jeżeli Wyczachowski i Kubiak to figuranci to Dobkowki kto? Co dla Ciebie konkretnie zrobił? w czym wysłuchał? Gdzie przyjmuje?

Wysłane przez Nikodem (niezweryfikowany) w

co widac? człowieku lecz sie na glowę!!! Pis i dobra zmiana przyjdziemy po was wkrótce nieuki totalne

Wysłane przez Bełchatów The Best (niezweryfikowany) w

A Wiesiek tyle zrobił dla tego miasta... zawsze dla każdego miał otwarte ramiona... nigdy się ode,mnie nie odwrócił, gdy potrzebowałem pomocy, nawet gdy inni,to robili...

A starosta... szkoda gadać, Grzesiek wszystko za niegocrobił i też go spuścili. Mowiee to z bólem bo,jestem za PiSem...

Wysłane przez waldek (niezweryfikowany) w

Nastepni wyznawccy Smoleńskiej sekty Macierewicza.Mieszkańcy Bełchatowa prosze obudzcie sie.

Wysłane przez ergoprowokacja (niezweryfikowany) w

ta decyzja zarzadu jest niewazna,bo nie da sie odgornie odwolac kogos,kto nie byl powolany,tylko wybrany przez czlonkow oddolnie.To jakby premier chcial odwolac parlamentaryzste dla swojego widzimisie

Wysłane przez ergo (niezweryfikowany) w

To prowokacja,bo nie da się odgórnie odwołać kogoś,kto nie został odgórnie powołany, lecz oddolnie wybrany przez członków.To jakby szef rządu chciał odwołać parlamentarzystę gdy mu nie odpowiada.

Wysłane przez Toms (niezweryfikowany) w

miła wiadomość. Czekamy na dobre decyzje. Powodzenia Panie Pośle.

Wysłane przez Nowa (niezweryfikowany) w

Bardzo dobra wiadomość i mam nadzieję, że pozamiatacie cały ten poprzedni syf, co tak usilnie trzyma się u władzy. ...powodzenia

Wysłane przez Ida (niezweryfikowany) w

karierowicz sprzeda wszystko i wszystkich dla stołka

Wysłane przez mieszkaniec (niezweryfikowany) w

Gryźcie się pisowskie kundelki, gryźcie, im prędzej się pozagryzacie między sobą tym lepiej dla wszystkich w tym kraju.

Wysłane przez taaa (niezweryfikowany) w

A maturę kiedy zrobisz pOśle ??

Wysłane przez kaka (niezweryfikowany) w

 Może sobie być pełnomocnikiem, ale   wyborcy  zagłosują  na tych, co   potrafią  mieć swoje zdanie a nie  tych co chowają się za  głównym hamulcowym  PIS-u  Maciarewiczem, Milczanowską czy  słynnym  na całą Polskę Misiewiczem. Przyjdzie czas  i  będzie   heca jak  poseł ze starostą zostaną sami  na placu  boju. Nie sztuką  zostać radnym, wójtem , czy  prezydentem  miasta z  list  partii ale  startować z własnego  komitetu  wyborczego   wzorem np.  prezydenta Piotrkowa Tryb.

Wysłane przez Nikoś (niezweryfikowany) w

Boże !!! jak słucham tych komantarzy " gratulacje panie pośle" " brawo panie pośle" itp to płakać sie chce już nie nad waszą obłudą oby nie powiedziec nad ludzką głupotą zacofany średniowieczny pisowski Bełchatowie!!! ludzie opamietajcie sie co Wy wypisujecie...a co ten Kubiak czy ktokolwiek z Pisu zrobił dla nszej wsi Bełchatów? niedługo bedziecie go po rękach całować jak św Smoleńskiego psychola macierewicza!! wstyd za miasto w którym mieszkam ale mam nadzieję,ze w nadchodzacych wyborach sekta pisowska nie to ,że padnie...z pierdla dlugo nie wyjdzie!!!

Wysłane przez df (niezweryfikowany) w

"Prawie trzech na czterech badanych uważa, że aktualny minister obrony powinien odejść ze stanowiska."  "Kongres PiS bez Antoniego Macierewicza ?"  Powodzenia życzę Pani Milczanowskiej, Pany Kubiakowi i innym popelcznikom... z wodzem Antkiem na czele.

Dodaj komentarz

Graficzne pułapki CAPTCHA
Wprowadź znaki widoczne na obrazku.

Reklama na eBelchatow.pl

kamery online

Najczęściej oglądane

Wybrane ogłoszenia