Poseł Kubiak też o "Piątce PiS-u"

pon., 25/02/2019 - 17:55 -- Kryspina Rogowska
foto: © 2019 Telewizja Kablowa Bełchatów / www.ebelchatow.pl

Również w temacie nowych propozycji Prawa i Sprawiedliwości konferencję zwołał poseł Dariusz Kubiak.

Jak powiedział przedstawione przez Jarosława Kaczyńskiego propozycje teraz są doprecyzowywane w poszczególnych resortach. Większość z nich realizowana będzie lada chwila. Jeszcze w tym roku mają być przywracane połączenia między powiatami, których funkcjonowanie pokrywać będzie strona rządowa. Co za tym idzie, nie będą to projekty wyłącznie finansowane przez samorządy. Jest jak powiedział również realna szansa na przywrócenie połączenia kolejowego między Bełchatowem i Piotrkowem.

Odniósł się również do zbliżających się wyborów do Europarlamentu. Wiadomo, że z naszego okręgu startować z dwóch pierwszych miejsc będzie minister Waszczykowski oraz sekretarz stanu Joanna Kopcińska.

TKB - Poseł Kubiak też o "Piątce PiS-u" - 26.02.2019

Tagi

Komentarze

Wysłane przez Anonim (niezweryfikowany) w

i bardzo dobrze, że na pierwsze dziecko też niezależnie od dochodu, przedtem było bardzo niesprawiedliwie 

Wysłane przez Anonim (niezweryfikowany) w

Dobrze ze na pierwsze..absolutnie blad ze bez dochodu..co to za problem zweryfikowac po pit bogatego i czemu ma on dostawac..to program socjalny

Wysłane przez kacper (niezweryfikowany) w

Były na to pieniądze ?

Wysłane przez Beata (niezweryfikowany) w

Nie sztuka np. ogłosić dopłaty przez WFOSiGW do pieców c.o. a warunki otrzymania takiej dotacji tak

ustawić ,żeby  np. biedny emeryt nie miał szans uzyskania takiego dofinansowania.Jasne ,że trzeba przestrzegać reguł,ale od każdej reguły są wyjątki i uważam ,że takie wyjątki powinno się rozstrzygać na najniższym szczeblu i nie zmuszać szeregowego petenta do interwencji na górze.Wzywam P. Kubiaka naszego Posła żeby zainteresował się problemem bo wciąż jedną nogą tkwimy w PZPR.Najwyższy czas na "Dobrą zmianę".

Wysłane przez dr (niezweryfikowany) w

Zarabiam dużo ale jak dostanę dodatkowo 500 na moje dziecko to kupię sobie dodatkowo dobrą wódkę, cieszę się że wszyscy podatnicy się na to złożyli więc wypije ich zdrowie

Wysłane przez Beata (niezweryfikowany) w

To że niektórzy z zazdrością patrzą na "Dobrą zmianę" nie upoważnia do wywrotnych komentarzy.Przegrani  snują,że to patologia tylko dostaje ,że te pieniądze idą na wódkę nie na dzieci i prześcigają się w różnych domysłach. A prawda jest taka ,że to jest wyrównany socjal ,który tym rodzinom się należy.Nareszcie skończyła się bieda dzieci-przyszłości naszego narodu , żyjemy przecież w cywilizowanym kraju .Brawo PIS Brawo "Dobra zmiana".  

Wysłane przez mieszkaniec (niezweryfikowany) w

Towarzyszka Beata z Komitetu Powiatowego PiS jak zwykle na posterunku, trzeba wyrobić normę widzę. Gdzie są pieniądze na pokrycie tych mrzonek? Znowu będziecie zwiększać zadłużenie kraju?

Jeszcze miesiąc temu WASZA MINISTER FINANSÓW mówiła wprost że NAS NA TO NIE STAĆ. Nagle nas stać? Takie cuda to nawet w Wenezueli nie przechodzą. Do tej pory funkcjonariusze PiS pytani skąd wezmą pieniądze na pokrycie obietnic Gnoma z Żoliborza (które mają kosztować lekką ręką 35 MILIARDÓW ROCZNIE), developera Jarosława Kaczyńskiego odsyłają jeden do drugiego i żaden nie odpowiada.

Te obietnice to totalna bzdura, kiełbasa wyborcza pełną gębą. Wszystko drożeje ale PiS próbuje kupić ciemny lud kolejną obietnicą "czy się stoi czy się leży". Pokażcie skąd weźmiecie kasę na te bajeczki, pokażcie wyliczenia.

Wyborcy, nie dajcie się znowu kupić za WASZE WŁASNE PIENIĄDZE. Rząd nic nie daje, rząd nie ma swoich pieniędzy, żeby wam "dać" najpierw wam zabierze!

Wysłane przez Beata (niezweryfikowany) w

Z wpisu wynika ,że wciąż tkwisz jedną nogą w PZPR i używasz takich zwrotów jak:towarzyszka czy kiełbasa wyborcza,wyrobić normę i czy się stoi czy się leży. Szkoda,że nie byłeś taki mądry,kiedy Ci nie pozwolili gęby otworzyć.Pytasz "gdzie są pieniądze na pokrycie tych mrzonek".Minister Wincent twierdził że nie ma, a jednak "Dobra zmiana" znalazła i to nie są urojone obietnice jakimi raczył nas Tusk ale realna pomoc dla wszystkich dzieci.Domagasz się wyliczeń a nie wykazujesz znajomości zarządzania .Wybory wygrał PIS i tego nic nie zmieni a za obrazę Wielkiego Wodza bo tak należy określić Pana J. Kaczyńskiego wielkiego patriotę i mądrego stratega i wypisywanie takich bredni należy się publiczna kara.Nie sięgasz mu do pięt w żadnej sprawie i czekam na przepraszam. 

Wysłane przez mieszkaniec (niezweryfikowany) w

Czekaj dalej, doczekasz się jak developer Kaczyński na dwie wierze na Srebrnej :)

Zabawne jest że straszysz mnie "publiczną karą" za obrazę "Wielkiego Wodza" - słowa rodem z Korei Północnej do której PiS dąży każdego dnia. 

Bredzisz towarzyszko Beato, jak zawsze zresztą. Teraz natomiast do konkretów:

 

Minister Wincent twierdził że nie ma, a jednak "Dobra zmiana" znalazła i to nie są urojone obietnice jakimi raczył nas Tusk ale realna pomoc dla wszystkich dzieci.

Jeszcze raz, nie minister Wincent (kto to w ogóle jest), a WASZA RAFALSKA. Po drugie nie używaj bzdurnych tekstów "a PO to" rozmawiamy o konkretach i pieniądzach podatników a ty zachowujesz się jak przedszkolak złapany na kłamstwie i krzyczący "Proszę Pani a on to gorzej kłamie!". Poza tym nie jestem wyborcą PO więc mało mnie obchodzi co obiecywał Tusk x lat temu. W przeciwieństwie do wyznawców Dojnej Zmiany nie żyję wyłącznie przeszłością.

Domagasz się wyliczeń a nie wykazujesz znajomości zarządzania

Jesteś w stanie sensownie wyjaśnić o co ci chodzi w tym zdaniu? Tak domagam się wyjaśnień, jako obywatel, wyborca i podatnik. Rozwiń o co chodzi z tą "nieznajomością zarządzania". 

 

.Wybory wygrał PIS i tego nic nie zmieni a za obrazę Wielkiego Wodza bo tak należy określić Pana J. Kaczyńskiego wielkiego patriotę i mądrego stratega i wypisywanie takich bredni należy się publiczna kara.

Ręce opadają, sekta PiS ma już Wielkiego Wodza, tylko czekać jak ogłoszą go polskim Papieżem i uchwalą dogmat o nieomylności Prezesa. Kaczyński jest małym człowiekiem - w każdym tego słowa znaczeniu - nienawistnym demagogiem i pazernym na kasę reliktem komunizmu, ma wieczny kompleks niższości wobec Wałęsy przez co przypisuje sobie coraz to nowe heroiczne osiągnięcia koło których nawet nie przechodził. 

Na przeprosiny możesz czekać do końca świata i jeden dzień dłużej. Nie przepraszam partyjnych propagandzistek uprawiających gebbelsówkę w imieniu kultu Wielkiego Wodza. Jeśli chcesz to mnie pozwij. Wolno ci.

Wysłane przez Beata (niezweryfikowany) w

Twoje ble ble ble -to tłumaczenie.Przyznałeś się do błędu i kropka.

Wysłane przez mieszkaniec (niezweryfikowany) w

Gdzie się przyznałem do błędu? Chyba w twoim PiSim mózgu. Pokaż palcem bo nie widzę.

Wysłane przez Beata (niezweryfikowany) w

Ogładę się zdobywa i nabywa -szkoda , że nie miałeś szansy jej ani zdobyć ani nabyć jak kołek nieobrobiony. Nie chciałam Cię obrazić ale wyraźnie się domagałeś.

Wysłane przez mieszkaniec (niezweryfikowany) w

Dlaczego Towarzyszka Beata jako pracownik Gminy Bełchatów, w godzinach pracy pisze prywatne komentarze na forum Dolsatu? Jako podatnik i tym samym pracodawca Towarzyszki Beaty powiem tylko jedno - DO ROBOTY a nie propagandę siać w godzinach pracy zapewne przy użyciu gminnego sprzętu.

Wysłane przez jędrek (niezweryfikowany) w

Oj wygląda na samotnego wilka, ale basiorem to on nie jest. Bardziej wygląda na tego, którego pogonili i teraz nie bardzo wie co ze sobą zrobić. Dzięki Macierewiczowi został posłem, a teraz się od niego odcina. Ciekawe jak, to w PIS-ie zostanie odebrane.

Dodaj komentarz

Wybrane ogłoszenia