Próba generalna przed mistrzostwami Polski

wt., 11/09/2018 - 12:36 -- Ilona Wróblewska
foto: © 2018 Telewizja Kablowa Bełchatów / www.ebelchatow.pl

W miniony weekend dużo się działo także na stadionie Powiatowego Centrum Sportu – tu rozegrano PZLA Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików – była to także próba generalna przed mistrzostwami Polski.

Stadion Powiatowego Centrum Sportu w minioną niedzielę gościł najlepszych lekkoatletów z województw łódzkiego i świętokrzyskiego. Młodzi lekkoatleci rywalizowali o medale mistrzostw makroregionu, a także o kwalifikacje na PZLA Mistrzostwa Polski U16, które już za niespełna dwa tygodnie także odbędą się także na tym stadionie.

To jak podkreślali organizatorzy dla zawodników był to sprawdzian formy a dla pracowników PCS-u organizacyjna próba generalna przed mistrzostwami Polski. Co warte podkreślenia po raz pierwszy na tym stadionie zawody zostały przeprowadzone w formule tzw. event presentation, której celem jest stworzenie widowiska ciekawego dla publiczności. Do tego potrzebna była pełna synchronizacja działań pomiędzy reżyserem zawodów, a obsługą techniczną, DJ-em, czy spikerami.

Już za dwa tygodnie na tym stadionie Mały Memoriał Janusza Kusocińskiego - warto już teraz zarezerwować sobie czas by zobaczyć zmagania najlepszych lekkoatletów.

Źródło: 
PCS

TKB - Mistrzostwa młodzików - 11.09.2018

TKB - Próba generalna przed mistrzostwami Polski - 13.09.2018

Tagi

Dodaj komentarz