Przepychanki słowne na sesji

pt., 30/03/2018 - 16:44 -- Kryspina Rogowska
foto: © 2018 Telewizja Kablowa Bełchatów / www.ebelchatow.pl

Przed nami najważniejsze dla katolików święta w roku. Kiedy jedni składają sobie życzenia, inni toczą dyskusje niekoniecznie merytoryczne.

Wczorajsza sesja Rady Miasta to doskonały przykład na to jak można się ścierać niby merytorycznie, ale nie żałując sobie przy tym złośliwości.

My przytoczymy tylko kilka fragmentów wypowiedzi naszych lokalnych polityków. Wszystkie w jednym temacie - raportu komisji rewizyjnej i formalnemu obiegowi dokumentów w urzędzie miasta

Przewodnicząca komisji rewizyjnej informuje, że znalazła przykłady na to, że nie wszystkie dokumenty są rejestrowane, wiceprezydent Owczarek prosi, by się przewodnicząca komisji nie kompromitowała.

Niektórzy sięgają po znaczące cytaty jak np. „Wersalu to już tutaj nie będzie”, były też i inne próby powoływania się na klasyków.

Całość tej dyskusji dotyczącej informacji o działalności komisji rewizyjnej i kontroli rejestracji dokumentów w urzędzie wyemitujemy zaraz po TeleDniu.

TKB - Przepychanki słowne na sesji - 30.03.2018

TKB - Przepychanki słowne na sesji - 31.03.2018

Tagi

Komentarze

Wysłane przez ERA (niezweryfikowany) w

P. Prezydent kiedy Pani otworzy oczy i się zorientuje że ten pan z Radomska panią pogrąża?

Wysłane przez @ (niezweryfikowany) w

A ten z tą kamerą to dla kogo teraz pracuje? Chyba tylko natura mu została. Wszyscy to towarzystwo rozszyfrowali! A taka miłość z Grzesiem, Darusiem, Waldusiem była. Mój Boże chroń Panie od takich. 

Wysłane przez Adam (niezweryfikowany) w

Urzędnik - wiceprezydent - zapomina, że radni reprezentują mieszkańców i powinien im okazywać szacunek, nie musi się z nimi zgadzać.

 

Wysłane przez wyborca (niezweryfikowany) w

Oni się tak zachowują cały czas. Kiedyś byłem na obradach i też było podobnie. Brak kultury, prawie wyzwiska, zero działnia dla miasta i mieszkańców.

Wysłane przez vcvc (niezweryfikowany) w

Co to ma być? Przerwa w szkole podstawowej? Szok! Brak słów! J

Wysłane przez mieszkaniec (niezweryfikowany) w

i tak się PiS sam zżera, tak trzymać haha

Wysłane przez Chaos (niezweryfikowany) w

Prezydentem to kto jest? M. Chechowska czy I. Owczarek? Ta pani z Bełchatowa czy ten Pan z Radomska? Głosowałam na Panią. Dlaczego oddaje Pani swoje stanowisko temu pieniaczowi ? 

Wysłane przez Gocha (niezweryfikowany) w

Pan radny Pierzchała jest pewnie głęboko przekonany, że jest inteligentem o wysokiej kulturze osobistej. Niestety nie jest. Sposób artykułowania myśli, poniżające innych wypowiedzi świadczą jedynie o przysłowiowym buciku z którego słoma wystaje. Nie jestem zdziwiona, że zabrał w dyskusji głos, przecież w pewnym stopniu radnego to dotyczy. Za wspomnianą panią na stanowisku wiceprezesa obsadzony został syn radnego. Pewnie przymyka na wszystko oka, a ja nie mam pewności co do tego, że w tej spółce nie ma jakieś poważnych nieprawidłowości.  

Wysłane przez Anonim (niezweryfikowany) w

bardzo mi się podoba retoryka wiceprezydenta i radnego Krzyśka Pierzchały - zamiast zastanowić się i wyciągnąć wnioski dlaczego nie ma dokumentów ( może były niewygodne i dlatego zniknęły)  to podnoszą kwestię skąd przewodnicząca komisji rewizyjnej miała do nich dostęp.  Obejrzałem 3 razy całość tego dużego materiału. Nie mam wątpliwości, że urzędnicy coś ukrywają coś o czym broniący radny ma wiedzę  

Wysłane przez Duuuu (niezweryfikowany) w

Przewodnicząca do wymiany.

Dodaj komentarz

Reklama na eBelchatow.pl

kamery online

Najczęściej oglądane