Ratujmy GKS - apel kibiców

czw., 17/05/2018 - 13:09 -- Kryspina Rogowska
foto: © 2018 Telewizja Kablowa Bełchatów / www.ebelchatow.pl

Sytuacja finansowa bełchatowskiego GKS-u jest zła. Środowiska sympatyków i kibiców jednoczą siły i ludzi, by ratować bełchatowski klub. Wystosowano apel skierowany do lokalnych środowisk z nadzieją, że uda się znaleźć rozwiązanie dla tej trudnej sytuacji.

W oświadczeniu nadesłanym przez kibiców czytamy: „W związku z tym, iż Nasz Klub GKS Bełchatów stoi na skraju bankructwa, a jego przyszłość w najbliższych miesiącach i latach stoi pod wielkim znakiem zapytania, w imieniu wszystkich Kibiców i Sympatyków Naszej Drużyny apelujemy do wszystkich lokalnych środowisk o zjednoczenie się dla dobra wspólnej sprawy, jaką jest Nasz Klub i podjęcie natychmiastowych, zdecydowanych działań mających na celu jego ratowanie!” Apel wysłany został do lokalnych firm, instytucji, samorządowców, środowisk sportowych, polityków i mediów.

TKB - Ratujmy GKS - apel kibiców - 17.05.2018

Tagi

Komentarze

Wysłane przez Olo (niezweryfikowany) w

To jest klub kopalniany niech go torfy solidaruchy ratują z KWB żadnych pieniędzy na ten kibolski klub z podatników pieniędzy.

Wysłane przez Wiktor (niezweryfikowany) w

Co za hipokryzja! Ci sami kibice, którzy odpalają race na SWOIM stadionie, przez co na klub nakładane są kary finansowe, teraz apelują o wsparcie! Kibice, zastanówcie się co Wy robicie!!!

Wysłane przez olog (niezweryfikowany) w

Dokładnie. Niech oddadzą klubowi kasę, która poszła przez nich na kary jak tak bardzo im zależy na klubie.

Wysłane przez józef (niezweryfikowany) w

kibole jeszcze mają klub w Domiechowicach

Dodaj komentarz

Reklama na eBelchatow.pl

kamery online

Najczęściej oglądane