Razem dla mieszkańców

pt., 05/10/2018 - 14:14 -- Kryspina Rogowska
foto: © 2018 Telewizja Kablowa Bełchatów / www.ebelchatow.pl

Samorządowa Inicjatywa Patriotyczna Razem zwołała pierwszą przedwyborczą konferencję. Podczas niej omówiono propozycje z jakimi ugrupowanie idzie do wyborów.

Program oparty jest na 7 postulatach. Pierwszy z nich to „ doskonałe zdrowie”. Ugrupowanie proponuje powrót dworca do centrum miasta. Ma też ofertę, która pomoże przedsiębiorcom i tym, którzy szukają swojego miejsca na rynku pracy.

Kolejne punkty to „najlepsza żywność” z powstaniem laboratorium powiatowego, które sprawdzałoby jakość żywności i przyznawało lokalnym producentom laury rekomendujące ich produkty.

Ugrupowanie chce również bezpiecznej pod względem zdrowotnym szkoły, przyjaznych urzędów oraz zabezpieczonych placów zabaw. Samorządowa Inicjatywa Patriotyczna wystawia swoich kandydatów jedynie do Rady Powiatu.

TKB - Razem dla mieszkańców - 05.10.2018

Tagi

Komentarze

Wysłane przez Beata (niezweryfikowany) w

Ha ha ha "Doskonałe zdrowie" -jako toast urodzinowy ,bo z planem gorzej. 2) Dworzec w centrum a może lotnisko.3) Pomoc przedsiębiorcom i tym którzy szukają swojego miejsca na rynku pracy -dobry dowcip.(A przedsiębiorcy ustawili się w kolejce) 4) "Najlepsza żywność" I to jest jedyny postulat wart uwagi ,ale nie dla laurów tylko dla zdrowia.5,6,7-Ble ble ble -Konkret proszę .Wszyscy wiedzą że przerosła administracja kipi i mimo komputeryzacji sprawa ciągnie się 8 lat a szeregowy emeryt utrzymuje takich wybitnych magistrów co to ani nie może ujawnić, ani nie może naprawić błędu oszustwa drugiego urzędnika a jeszcze sprostowanie musi opłacić pokrzywdzony petent. Co to ma być- czy na pewno Urząd .

Wysłane przez Laborant (niezweryfikowany) w

Laboratorium ☺️☺️☺️☺️☺️☺️☺️ Jarek bełkot

Wysłane przez przedsiębiorca (niezweryfikowany) w

A co ten fundusz ma załatwić? Skąd pieniądze na ten fundusz? Czy to nie ma na celu poprawa ego towarzysza Brózdy że będzie dzielił coś czego nie ma, na coś o czym nie ma bladego pojęcia? Już jego ojciec miał firmę i co?

Dodaj komentarz