Rekordowa licytacja

pon., 11/01/2016 - 14:48 -- Kryspina Rogowska
foto: © 2015 Telewizja Kablowa Bełchatów / www.ebelchatow.pl

Przez cały dzień na placu przed galerią obecna była bełchatowska grupa offroad-owa WYR 4 x 4.

Częstowali grochówką ugotowaną na kuchni polowej. Za pieniądze wrzucone do puszki można było też przejechać się terenowymi samochodami, a przekazany przez bełchatowski WYR 4x4 voucher na całodniową wyprawę w teren z grupą, wylicytowany został za 3 tysiące złotych. To największa kwota uzyskana z licytacji.

TKB - Wyr 4x4 - 11.01.2016

Tagi

Komentarze

Wysłane przez Pipi (niezweryfikowany) w

Gdyby nie WYR to by na placu biednie było.

Wysłane przez olog (niezweryfikowany) w

Według mnie i tak organizatorzy WOŚP nieźle się spisali biorąc pod uwagę fakt, że mieli mało czasu. Może i tym razem było gorzej niż rok temu, ale mimo wszystko dla tych co postanowili zorganizować WOŚP w taki krótkim czasie należą się gratulacje i brawa.

Wysłane przez Adam (niezweryfikowany) w

Bardzo popieram takie działania. Prywatne osoby, zrzeszone w jakimś klubie zrobiły w szlachetnej sprawie więcej niż np. MCK. Dla mnie to kolejny dowód że publiczne finansowanie tzw kultury nie ma sensu. Ludzie sami lepiej się organizują i działają jak im się podoba, za swoje pieniądze w przeciwieństwie do państwowej/samorzadowej instytucji działającej z pieniędzy publicznych według politycznego widzimisie takiego czy innego polityka.

 

Wysłane przez buhah (niezweryfikowany) w

z jakiej paki placowka kulturlana ma organizowac takie akcje jak WOSP?

Wysłane przez Rafał (niezweryfikowany) w

z takiej samej jak w całym kraju... spójrz tylko na stronę WOŚP o listę sztabów a zobaczysz kto głownie organizuje finały (szkoły i ośrodki kultury)

Wysłane przez Buhah2 (niezweryfikowany) w

Pytań z jakiej racji można postawić wiele, ktoś nie lubi Wośp a ktoś horrorów i z jakiej racji MCK ma puszczac horrory skoro on z podatków sie do tego dokłada!?!? Z jakiej racji ma MCK sie dolaczyc ?!? A no z takiej że w Bełchatowie organizują to sami mieszkańcy tego miasta i tak samo jak każdy mają prawo do pomocy MCK bo nie ma takiej inicjatywy na tym świecie żeby wszystkim pasowało!!!!!!!

Wysłane przez xyz (niezweryfikowany) w

Wielkie gratulacje dla BGO WYR jesteście super kolejny raz udowodliliście, że można jak sie tylko chce!

Wysłane przez ben (niezweryfikowany) w

Patologią jest sytuacja, gdy z publicznych środków MCK posiada scenę i naglośnienie ( przez wiele lat udostępniane na potrzeby WOśP) i stoją nieużywane a mieszkańcy Bełchatowa wydają pieniądze obcej firmie za udostępnienie takiego sprzętu. Za te pieniądze można by już pomóc wielu dzieciom. Ja również mam wiele zastrzeżeń do J. Owsiaka, ale jego dzielo broni się samo. Zawsze lepiej robić coś niż nic. Wielkie gratulacje dla ludzi, którzy zaangazowali się w ostatniej chwili i osiągnęli sukces. Wyrazy szacunku dla WYRowców, Sztabu Ratownictwa, OSP i wielu innych pozytywnie zakręconych.

Dodaj komentarz

Graficzne pułapki CAPTCHA
Wprowadź znaki widoczne na obrazku.

Reklama na eBelchatow.pl

kamery online

Najczęściej oglądane

Wybrane ogłoszenia