Rondo w drugiej połowie stycznia

śr., 10/01/2018 - 14:36 -- Kryspina Rogowska
foto: © 2017 Telewizja Kablowa Bełchatów / www.ebelchatow.pl

Nie na koniec grudnia, a najwcześniej w połowie stycznia zostanie oddane w całości do użytku rondo na Staszica. Na razie dla samochodów jadący z 1 Maja, lub skręcających w ulicę 1 Maja obowiązują objazdy.

Rondo już funkcjonuje od połowy grudnia, choć jeszcze nie w pełnym zakresie. Na razie otwarta jest nitka dla kierowców jadących na wprost ulicą Staszica, jest również możliwość prostego dojazdu do marketów. Nadal jednak trwają prace, przy zjeździe na 1 Maja.

Rondo ma przede wszystkim usprawnić komunikację z drogi podporządkowanej. Wcześniej, wyjechanie z 1 Maja w Staszica wymagało od kierowców cierpliwości i czasu. Na ten zjazd z ronda kierowcy będą jeszcze musieli poczekać. Przewidywany początkowy termin oddania na koniec grudnia 2017 roku przeciągnie się o kilka tygodni. Teraz mówi się o drugiej połowie stycznia.

Całość inwestycji to koszt 4 milionów złotych. Rondo, ma nie tylko usprawnić ruch z drogi podporządkowanej. Ta inwestycja poprawi również wyjazd z marketów, hali sportowej, hotelu i basenu. Jest to również częścią większego projektu, który zakłada wybudowanie dojazdu do stref za marketami.

TKB - Rondo w drugiej połowie stycznia - 10.01.2018

Tagi

Komentarze

Wysłane przez kierowca (niezweryfikowany) w

mogli by poprawic uskok ktory znajduje sie na wjezdzie na rondo w kierunku binkowa 

Wysłane przez bełchatowianka (niezweryfikowany) w

Już przed Świętami było wiadomo, że się nie wyrobią, a to częściowe otwarcie to porażka. Długo zajęło przyznanie się do tego... Śmieszne trochę, że całe miasto od miesiąca wie o opóźnieniu, a władze się dopiero teraz orientują...

Dodaj komentarz

Reklama na eBelchatow.pl

kamery online

Najczęściej oglądane