Ruszają z kampanią

pon., 01/10/2018 - 14:18 -- Kryspina Rogowska
foto: © 2018 Telewizja Kablowa Bełchatów / www.ebelchatow.pl

To ostatni komitet, który zainaugurował kampanię wyborczą. W piątek o swoim programie oraz „jedynkach” na listach do rady Miasta mówiła Mariola Czechowska.

Mariola Czechowska, która ubiega się o reelekcję przede wszystkim chce kontynuować dotychczasowe działania. Uważa, że ostatnie lata były dla miasta dobre i jak dodaje nie brakowało sukcesów.

Program, z którymi idzie do wyborów z własnego komitetem zakłada między innymi powstanie na wszystkich osiedlach takich miejsc jak Caffe Senior, inwestycje drogowe i wsparcie budowy wschodniej obwodnicy miasta.

TKB - Ruszają z kampanią - 01.10.2018

Tagi

Komentarze

Wysłane przez marzyciel (niezweryfikowany) w

Marzyć o kontynuacji, to mogą chyba tylko Ci, którzy obecnie jedzą z ręki Marioli Czechowskiej, bo zwykli obywatele widzą jak miasto zostało zapuszczone. Pani Dobkowska jak widzę jest twarzą kampanii. Mam nadzieję, że na Dobkowskich też już społeczeństwo się poznało. Bezproduktywni działacze.

Wysłane przez wyborca (niezweryfikowany) w

Mariolka została wybrana dzięki PIS-owi (wyskoczyła jak królik z kapelusza i wygrała nic nie mówiąc i mało co robiąc). Teraz, gdy PIS uznał, że się nie nadaje, Ona chce pokazać, że będzie lepsza od samego PIS-u. Żenada - na co ona liczy? Poparcie senatora, który już zapewne zakończy karierę (jego tzw. dojście do Kaczyńskiego, to pic na wodę wpajany mieszkańcom przez lata, a jego ostatnie głosowania o których było głośno zakończyły jego karierę w PIS), dla tego popiera Mariolę Czechowską, która jest kontrkandydatem kandydata PIS. Pa, pa Panie senatorze, pa, pa Pani Mariolu Jarosław takich rzeczy (zdrady) nie odpuszcza - jak się cieszę!

Wysłane przez optymista (niezweryfikowany) w

Ludzie, mieszkańcy Bełchatowa, czy Wy czujecie, że już niedługo w miejskich spółkach nie będzie Maginów, Zegarków, Owczarków i innych czarowników nie z tej ziemi? No może jak wygra Wysocki, to będzie zatrudniał, kogo mu każą:(

Wysłane przez grabarz (niezweryfikowany) w

Pamiętajmy, co zrobiła Pani Mariola zaraz po wygranych wyborach: Wyrzuciła wszystkich prezesów spółek związanych z UM, wyrzuciła wszystkich członków Rad Nadzorczych (nowi pozwalniali ludzi, którzy mieli jakiekolwiek związki z Chrzanowskim), pozatrudniała osoby z innych miast. Zatrudniła w UM prawie wszystkich dziennikarzy, którzy funkcjonowali na Bełchatowskim rynku (by miał kto dobrze o niej pisać), zatrudniła jako eksperta Pana Kornackiego, za którym szybko zaczęły się ciągnąć sprawy prokuratorskie, zrobiła prezesem człowieka, który po pijanemu znęcał się nad żoną, zawiązała niepotrzebną PIS-owi w mieście koalicję z Ziemią Bełchatowską, dzięki czemu mogła swego ulubionego Piotra Kopka zrobić prezesem Wod-Kan. Ponadto tajemnicą Poliszynela są sprawy obyczajowe i wizyty w Dubaju. 

Jak ktoś to bagno uprzątnie, to będzie zemsta, czy niezbędne działania by zaprowadzić porządek?

Wysłane przez prins (niezweryfikowany) w

Nie znam się na polityce, ale jak do tej pory każdy prezydent, który kończył urzędowanie był grubszy niż w czasie, gdy je zaczynał. A Pani Mariola schudła. Więc przestanę na nią głosować dopiero wtedy ja przybierze na wadze. Na razie mi się podoba.

Wysłane przez kop (niezweryfikowany) w

To, że w UM jest przerost administracyjny, to każdy może zobaczyć na własne oczy wybierając się do urzędu. W każdym pokoju siedzi po kilka osób. Ciekawe o ile wzrasta liczba zatrudnionych osób po każdej zmianie władzy, bo nie sądzę by spadała? Jakoś nikt o ograniczeniu etatów przed wyborami nie mówi, a to by były oszczędności na lata. Wszyscy kandydaci coś obiecują, że zrobią ale zrobią to za nasze pieniądze. A np. zlikwidowanie straży miejskiej, która w takim mieście jak Bełchatów jest zupełnie zbędna, już wygenerowałoby znaczne oszczędności. No ale to są potencjalne miejsca dla swoich....

Wysłane przez aaa (niezweryfikowany) w

Wolałbym aby prezydentem był ktoś więcej niż tylko Czechowska. Stagnacja w mieście i brak perspektyw. Władza oddana w ręce spadochroniarzy i ludzi ziemi bełchatowskiej.

Wysłane przez Nauczyciel (niezweryfikowany) w

Przy Czechowskiej stoi żona senatora Dobkowskiego. Kiedyś ta pani była nawet wiceprezydentem i z tego co pamiętam to chciała wyrzucać niektóre gazety z biblioteki - afera na cały kraj. Całe szczęście kadencja już się kończy.

Dodaj komentarz