PODZIEL SIĘ

Piłkarze PGE GKS Bełchatów przygotowują się do wiosennej rundy 2 ligi piłkarskiej. Podopieczni Mariusza Pawlaka w miniony weekend rozegrali kolejny mecz sparingowy.

W szóstym zimowym sparingu „Brunatni” zmierzyli się z Lechią Tomaszów Mazowiecki. Bełchatowianie to spotkanie wygrali, choć po ciężkim boju. Pierwsza połowa zdecydowanie należała do gości, którzy prowadzenie objęli już w 22.minucie. Tomaszowianie w tej odsłonie meczu stworzyli jeszcze kilka groźnych sytuacji pod bramką bełchatowian.

W szóstym zimowym sparingu „Brunatni” zmierzyli się z Lechią Tomaszów Mazowiecki. Bełchatowianie to spotkanie wygrali, choć po ciężkim boju. Pierwsza połowa zdecydowanie należała do gości, którzy prowadzenie objęli już w 22. minucie. Tomaszowianie w tej odsłonie meczu stworzyli jeszcze kilka groźnych sytuacji pod bramką bełchatowian.

W drugiej połowie to gospodarze byli górą. W 58. minucie do bramki Lechii Tomaszów Mazowiecki trafia Bartłomiej Bartosiak. Wynik na 2 : 1 ustanawia w 85. minucie Garuch.

Rozgrywane sparingi mają dać odpowiedź na ile przydatni dla drużyny są nowi zawodnicy i jak funkcjonują na boisku, bez tych graczy, którzy w sezonie jesiennym stanowili trzon zespołu, a teraz testowani są przez inne kluby.

Mecz o pierwsze ligowe punkty w rundzie jesiennej bełchatowianie rozegrają u siebie 3 marca z drużyną ze Stalowej Woli.