Spotkanie z Antonim Macierewiczem

pt., 02/02/2018 - 12:05 -- Dariusz Laszczyk
foto: © 2018 Telewizja Kablowa Bełchatów / www.ebelchatow.pl

Już w najbliższy czwartek, 8 lutego w Miejskim Centrum Kultury odbędzie się spotkanie z Antonim Macierewiczem.

Spotkanie z cyklu "Porozmawiajmy o Polsce" oraz koncert Pawła Piekarczyka organizuje bełchatowski klub "Gazety Polskiej". Rozpoczęcie zaplanowano na godzinę 18:00. Wstęp wolny.

TKB - Spotkanie z Antonim Macierewiczem - 02.02.2018

Tagi

Komentarze

Wysłane przez Maciora (niezweryfikowany) w

Proszę dodawać były minister,w Bełchatowie jest persona non grata o czym przekona się i przed spotkaniem, i w trakcie, i po spotkaniu.

Wysłane przez Beata (niezweryfikowany) w

Może tak odważniej napiszesz o nagonce która ma się odbyć przed spotkaniem i w trakcie i po spotkaniu.Dlaczego publicznie nie ogłosisz ,co Ci leży na wątrobie.Takie pomówienia  prowadzą do nikąd .Pamiętaj,że człowiek jest omylny i małe potknięcie nie może przekreślić dużych zasług

Wysłane przez xx (niezweryfikowany) w

buhahahaahaha

Wysłane przez Edek (niezweryfikowany) w

Dużych zasług,czyli jakich ??? Czy możesz to sprecyzować ???  

Wysłane przez niki (niezweryfikowany) w

oooo! przyjeżdza psych...l do Bełchatowa czyli miasta w którym wie jak duże ma poparcie :) ciekawe czym teraz nas zaskoczy? wybuchami zamachem na pokładzie? hmm...ciemny naród wszystko kupi a w szczególności w zaściankowym Bełchatowie i tylko czekac aż za życia stanie jego pomnik na jeden z naszych ulic! 18 sty wiek !

Wysłane przez Anonim (niezweryfikowany) w

Beata, to 2bL2blejmoże ten minister załatwi Twoją sprawę,o której ciągle męczysz na wszystkich forach?

Wysłane przez Beata (niezweryfikowany) w

Mój Ty zmęczony (Anonimie) zauważyłeś  że mam sprawę,no popatrz a nasi zarządzający od siedmiu lat nie widzą problemu i jeszcze udają że wszystko jest O.K.Nie wiem czy mam Ci dziękować bo trochę sarkazmu widzę,ale muszę Ci podpowiedzieć że Pan Macierewicz był MON ,jakbyś zapomniał, a MON nie ma nic wspólnego z moją sprawą,jednak pozdrowionka Ci przesyłam.

Wysłane przez Nikoś (niezweryfikowany) w

najgorszy minister obrony narodowej od wieków! jakim to trzeba byc debilem poniewieraką aby go wogóle witac w naszym miescie ...zresztą o jakim mieście ja mówię ! wiocha pisowska druga po Toruniu. nawet w środowisku prawicy gośno słychac ze antonio smoleński musi sie skrupulatnie przepadać...jaki zamach? ale uwierzyli mu ...tylko mam pytanie czemu na czas wyborów Kaczora i Macierewicza schowali na tydzien i wygrali? mocherowy  bełchatów nie umie sobie na to pytanie odpowiedziec...

Dodaj komentarz

Reklama na eBelchatow.pl

kamery online

Najczęściej oglądane

20/09/2018 - 14:48
Zażalenie
20/09/2018 - 14:38
Jaka była ta kadencja?
20/09/2018 - 14:17
Nie było dyskusji o szpitalu
20/09/2018 - 14:15
Odebrali stypendia
20/09/2018 - 14:10
Dzień Przedszkolaków

Wybrane ogłoszenia