Starcie z liderem

wt., 15/05/2018 - 14:17 -- Kryspina Rogowska
foto: © 2018 Telewizja Kablowa Bełchatów / www.ebelchatow.pl

Trudne spotkanie przed podopiecznymi Artura Derbina. Jutro przed własną publicznością zmierzą się z liderem tabeli GKS 1962 Jastrzębie.

Dla bełchatowskiej drużyny to może być najważniejszy tydzień w sezonie. Rozgrywki ligowe wchodzą w decydującą fazę, a po ostatnich dwóch przegranych meczach, sytuacja brunatnych jest trudna. Zaledwie 4 punkty dzielą bełchatowian od strefy spadkowej.

Przed naszą drużyna dwa spotkania, które rozegrane zostaną u siebie. Pierwszy już jutro z liderem tabeli GKS-em 1962 Jastrzębie. To spotkanie rozpocznie się o godzinie 19.00. Podopieczni Artura Derbina muszą walczyć o każdy punkt, jeśli chcą mieć spokojną głowę o utrzymanie się w 2 lidze rozgrywkowej.

Zapowiada się więc bardzo zacięte spotkanie. Bilety na to spotkanie już są w sprzedaży, a kasy biletowe w dniu meczu czynne będą od godziny 14.00.

Kolejny bój o ligowe punkty bełchatowska drużyna stoczy już w sobotę, również u siebie. Przeciwnikiem będzie Wisła Puławy, która również niebezpiecznie blisko zbliżyła się do strefy spadkowej. To będzie mecz o bardzo cenne 3 punkty , decydujące o utrzymaniu w lidze. Ten arcyważny mecz rozpocznie się o godzinie 14.00.

Drużyna „Brunatnych” liczy na wsparcie kibiców i ich obecność na trybunach.

TKB - Starcie z liderem - 15.05.2018

Tagi

Dodaj komentarz

Reklama na eBelchatow.pl

kamery online

Najczęściej oglądane