Stare ulice z nowymi nazwami

pon., 09/10/2017 - 13:45 -- Kryspina Rogowska
foto: © 2017 Telewizja Kablowa Bełchatów / www.ebelchatow.pl

W Bełchatowie nie ma już ulicy 9-Maja i 19 Stycznia i z tym nie ma co dyskutować. Nazwy zniknęły z mapy miasta, bo kojarzyły się z komunizmem. Teraz wszyscy musimy przyzwyczaić się do nowych.

Całe życie mieszkali przy 9 Maja, teraz choć nigdzie się nie wyprowadzali mieszkają przy ulicy rotmistrza Witolda Pileckiego. Przy tej ulicy jest kilka kamienic. Dla osób mieszkających tam, jak i dla firm zmiana to prawdziwa rewolucja. Choć dokumenty takie jak dowód osobisty wymieniane są na koszt państwa, dla firm bez nakładów finansowych ta zmiana się po prostu nie uda. Szyldy, materiały reklamowe, nawet pieczątki. Wszystko musi zostać zmienione.

Druga lokalizacją, która już ma nowych patronów to ulica 19 - Stycznia. Od teraz nosi ona nazwę Lecha i Marii Kaczyńskich. Nowe tabliczki z nazwami ulic już są, teraz pozostaje tylko uaktualnić dokumenty i mapy i oswoić się z nowymi nazwami.

TKB - Stare ulice z nowymi nazwami - 09.10.2017

Tagi

Komentarze

Wysłane przez Kocham Bełchatów (niezweryfikowany) w

Wreszcie! Już dawno powinno być to zrobione. Wreszcie ktoś uczynił co trzeba.

Wysłane przez Stefan (niezweryfikowany) w

Ogarnij się pisi trollu, jaki to ma wpływ na cokolwiek poza ego czubków spod znaku sekty smoleńskiej? Co to da mieszkańcom? Miejsca pracy czy może rozwiąże problem śmierdzącej oczyszczalni? Pisiory są świetne w rozwiązywaniu problemów które sami sobie wymyślili, gorzej z realnymi działaniami na rzecz obywateli.

Wysłane przez Brat (niezweryfikowany) w

Debilizm

Wysłane przez kkkkkkkkkk (niezweryfikowany) w

Dajcie spokój, czym zasłużył się Pan Lech Kaczyński, że stawia mu się pomniki, tablice upamiętniające i zmienia nazwy ulic? Nic do człowieka nie mam ale bez przesady

Wysłane przez realista (niezweryfikowany) w

Czym zasłużyli sobie pp.Kaczyńscy, że nazwano ich imieniem ulice.Jedyna  zasługa najgorszego prezydenta Polski to to,że zginął w katastrofie i podzielił Polaków.Następna ekipa rządząca mam nadzieję,że to odkręci.

Wysłane przez józef (niezweryfikowany) w

na osiedle Okrzei,ul lipową ,czapleniecką i wojska polskiego.Ludzie straciliscie nie tylko rozum ale i głowy.po co wam to i na co

Wysłane przez Jola (niezweryfikowany) w

Po 20 latach przez zasiedzenie nabywamy nieruchomość na własność. Podobnie powinno być z całą resztą spraw. Lecz politycy to specjalna kasta ludzi, która wie lepiej od nas, co dla nas jest dobre.

Dodaj komentarz

Graficzne pułapki CAPTCHA
Wprowadź znaki widoczne na obrazku.

Reklama na eBelchatow.pl

kamery online

Najczęściej oglądane

Wybrane ogłoszenia