Trefl Gdańsk i PGE Skra - licytacja na wspólne gotowanie

sob., 12/01/2019 - 17:19 -- Ilona Wróblewska
foto: skra.pl

Jeśli kochacie włoską kuchnię i chcecie wspomóc Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy, zapraszamy do wzięcia udziału w licytacji... gotowania z trenerami PGE Skry i Trefla Gdańsk, czyli Roberto Piazzą i Andreą Anastasim.

Hasło „PlusLiga jedna drużyna" nabrało w ostatnich dniach szczególnego znaczenia ze względu na ogromną mobilizację całego środowiska siatkarskiego w zbiórce środków na operację małego Bruna Kreboka – syna byłego trenera Chemika Police Kuby Kreboka oraz wnuka Wiktora Kreboka – dawniej szkoleniowca reprezentacji Polski. W zaledwie trzy dni prawie 20 tysięcy osób wpłaciło na leczenie ośmiomiesięcznego chłopca 700 000 zł. Trefl Gdańsk i PGE Skra łączą siły także dla tysięcy innych dzieci w Polsce, dla których w najbliższą niedzielę będzie grać Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy. Trenerzy złotych i brązowych medalistów PlusLigi, Włosi Roberto Piazza i Andrea Anastasi, zapraszają do wspólnego... gotowania! Gotowanie odbędzie się z kolei już w sobotę 19 stycznia – dzień przed meczem Trefla z PGE Skrą w Gdańsku.

- Jesteśmy pod ogromnym wrażeniem Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, dlatego bardzo się cieszymy, że możemy wesprzeć tę akcję. Jako Włosi – a jak wiadomo nasi rodacy lubią dobrze zjeść – zapraszamy Was do wylicytowania... wspólnego gotowania z nami w Hotelu Haffner! To będzie pierwszy raz, kiedy staniemy ramię w ramię w kuchni i potrzebujemy Waszej pomocy – mówią Andrea Anastasi i Roberto Piazza, dwaj wybitni włoscy trenerzy.

Wspólne gotowanie uda się przeprowadzić przy okazji najbliższego meczu Trefla Gdańsk z PGE Skrą Bełchatów. Brązowi medaliści PlusLigi podejmą mistrzów Polski w niedzielę, 20 stycznia, o godz. 14:45 w ERGO ARENIE. Bełchatowianie do Gdańska przyjadą już dzień wcześniej, więc w sobotę wieczorem – po treningach drużyn – trenerzy spotkają się ze zwycięzcą licytacji w sopockim Hotelu Haffner, gdzie najpierw razem przygotują kolację – oczywiście ze wsparciem hotelowych kucharzy – a następnie wspólnie usiądą do stołu.
Aukcja zakończy się w piątek 18 stycznia.

Więcej szczegółów na stronie PGE Skry Bełchatów.

Źródło: 
skra.pl

TKB - Trefl Gdańsk i PGE Skra - licytacja na wspólne gotowanie - 14.01.2019

Tagi

Dodaj komentarz

Reklama na eBelchatow.pl

kamery online

Najczęściej oglądane