Umorzenie śledztwa

śr., 11/07/2018 - 11:02 -- Kryspina Rogowska
foto: © 2018 Telewizja Kablowa Bełchatów / www.ebelchatow.pl

Prokuratura Okręgowa w Piotrkowie Trybunalskim umorzyła śledztwo, prowadzone w sprawie byłego zarządu WOD.-KAN kierowanego przez Edwarda Olszewskiego. Nie doszukano się bowiem nadużycia uprawnień. Nadal prowadzone jest za to śledztwo w sprawie działań zarządu spółki WOD.–KAN, kierowanego przez Piotra Kopka.

Sprawa, którą umorzyła prokuratura w dniu 29 czerwca 2018 roku dotyczyła realizacji inwestycji w oczyszczalni ścieków „Zaprojektuj i zbuduj”. Prokuratura Okręgowa po zbadaniu sprawy wydała postanowienie o umorzeniu postępowania. Jak powiedział w rozmowie telefonicznej zastępca rzecznika Prokuratury Okręgowej w Piotrkowie Trybunalskim Piotr Cegiełka stwierdzono, że zarząd kierowany przez Edwarda Olszewskim nie nadużył uprawnień przy realizacji projektu i nie naraził spółki oraz właściciela Miasta Bełchatów na szkody. Doniesienie do prokuratury w tej sprawie złożył obecny zarząd WOD.–KAN. z Piotrem Kopkierm jako prezesem.

Co ciekawe Prokuratura Okręgowa w Piotrkowie Trybunalskim nadal prowadzi inne śledztwo, w sprawie działań obecnego zarządu z Piotrem Kopkiem na czele. Tu również chodzi o narażenie spółki i właściciela - Miasto Bełchatów na szkody majątkowe wielkich rozmiarów.

TKB - Umorzenie śledztwa - 11.07.2018

Tagi

Komentarze

Wysłane przez Rych (niezweryfikowany) w

Logika nakazuje twierdzić że Prezes siedzi na smierdzacym stolku.dolozyc mu jeszcze CBA

Wysłane przez kolo (niezweryfikowany) w

Oj tak. CBA mogło by zbadać tych kilka zagadkowych "potknięć", AWBUD i dziwne porozumienie, błąd projektowy piaskownika i ostatni przetarg. Dwie pierwsze sparawy Pani Prezydent przygłaskała  dając prezesowi absolutorium, ciekawe jak będzie z tym przetargiem, co to miał spełnić obietnice Pani Prezydent.

Wysłane przez zainteresowany (niezweryfikowany) w

A czy spółka Wod-Kan pod kierownictwem Piotra Kopka zrealizowała jakieś większe przedsięwzięcie poprawnie, tak bez smrodu?

Dodaj komentarz