W Bełchatowie szkoły pracują normalnie

śr., 19/12/2018 - 13:11 -- Kryspina Rogowska
foto: © 2018 Telewizja Kablowa Bełchatów / www.ebelchatow.pl

W całym kraju nauczyciele, co jest oddolną inicjatywą masowo biorą zwolnienia lekarskie. To w ramach protestu. Swoje działania zapowiada również Związek Nauczycielstwa Polskiego i rozpoczyna ogólnopolską akcję protestacyjną.

Po policjantach, pracownikach sądu kolejna grupa zawodowa bierze masowo L4 i w ten sposób rozpoczyna protest. Nauczyciele domagają się przede wszystkim podniesienia płac, o 1000 zł na etat. Ta grupa zawodowa krytycznie również odnosi się do obowiązującego od września tego roku systemu oceniania ich pracy.

W większych miastach z powodu zwolnień chorobowych nauczycieli odwoływane są zajęcia. Sprawdziliśmy, czy sytuacja dotyczy również Bełchatowskich placówek? Jak dowiedzieliśmy się w urzędzie miasta - organie nadzorującym pracę przedszkoli i szkół odnotowano jedynie pojedyncze przypadki. Nie ma większej ilości przynoszonych przez nauczycieli zwolnień.

TKB - W Bełchatowie nie protestują - 19.12.2018

Tagi

Komentarze

Wysłane przez Beata (niezweryfikowany) w

Najbardziej uprzywilejowana grupa myśli o proteście, zapomnieli o naprawdę chudych latach .Ale co by tu jeszcze spieprzyć , no tak można jeszcze puścić race i dołączyć do protestujących a w protestach biorą udział ludzie którzy suchą nogą przeszli przez morze czerwonego potopu i zawsze byli na fali a teraz poprzeoblekali się  w niewidoczny patriotyzm i hura na PIS." Bez serc bez ducha -to szkieletów ludy".

Wysłane przez ASD (niezweryfikowany) w

No właśnie wstyd czytać Beato, ale Twój komentarz. Zapraszamy do szkoły na początek dostaniesz 1750 zł. Słyszałem taką anegdotę: dlaczego nauczyciele mają tyle wolnego? Żeby mieć czas dorobić do pensji. Ale większość i tak napisze, że jest super. Skoro jest tak super, to dlaczego ludzie odchodzą z tego zawodu? A skoro nazywasz nauczycielami szkieletami ludów, to odpowiem Ci też klasykiem: "takie widzi świata koło jakie tępymi zakreśla oczy". Wesołych.

Wysłane przez Beata (niezweryfikowany) w

Napisałeś "Ale większość i tak napisze , że jest super" A może coś w tym jest skoro  "napisze większość" tylko Ty jesteś taki przewrażliwiony i roszczeniowy.Głowa do góry ,bo nie jest tak źle a jak jest -wszyscy widzą.

Wysłane przez mieszkaniec (niezweryfikowany) w

Rezydentny aktyw PiS, towarzyszka Beata znowu bredzi . 

Dodaj komentarz

Reklama na eBelchatow.pl

kamery online

Najczęściej oglądane