W sobotę z Siarką

pt., 12/05/2017 - 12:24 -- Danuta Rękawica
foto: © 2017 Telewizja Kablowa Bełchatów / www.ebelchatow.pl

Do końca rozgrywek piłkarskiej II ligi pozostało już niewiele czasu, a bełchatowski PGE GKS w najbliższą sobotę powalczy o kolejne ligowe punkty na własnym stadionie. Do Bełchatowa zawita Siarka Tarnobrzeg.

Do końca sezonu w II lidze pozostało pięć kolejek, a meczem z Siarką Tarnobrzeg bełchatowski PGE GKS rozpocznie serię trzech ciężkich spotkań, w których o punkty łatwo nie będzie. Najbliższy rywal do Bełchatowa przyjedzie walczyć o punkty, które są mu potrzebne do walki o baraże. Siarka chce walczyć o awans do I ligi. Brunatni natomiast muszą uważać, by nie trafić do strefy spadkowej obecnych rozgrywek. Podopieczni trenera Pawlaka na początku rundy wiosennej trafili do niej, ale po kilku udanych występach zdołali umocnić się w połowie stawki rozgrywek. Od dłuższego czasu PGE GKS plasuje się na 10. miejscu.

Bolączką bełchatowskiej drużyny są porażki w meczach, w których ta ogólnie prezentowała się bardzo dobrze. Celem na spotkanie z Siarką jest więc wyeliminowanie momentów dekoncentracji. W pierwszej części sezonu w Tarnobrzegu PGE GKS zanotował zwycięstwo 2:1.

Grę w sobotnim meczu ma ułatwić fakt, że do drużyny powróci Aghvan Papikyan. Jednak Brunatni nie będą mogli zagrać w komplecie. Za kartki pauzować będzie Dawid Flaszka. Spotkanie z Siarką rozpocznie się tradycyjnie o godzinie 17:00.

TKB - W sobotę z Siarką - 12.05.2017

Tagi

Dodaj komentarz

Graficzne pułapki CAPTCHA
Wprowadź znaki widoczne na obrazku.

Reklama na eBelchatow.pl

kamery online

Najczęściej oglądane

Wybrane ogłoszenia