Wizualizacja basenu

pt., 05/10/2018 - 14:17 -- Kryspina Rogowska
foto: © 2018 Telewizja Kablowa Bełchatów / www.ebelchatow.pl

Piotr Wysocki kandydat na prezydenta Prawa i Sprawiedliwości przedstawił wczoraj wizualizację odkrytego kąpieliska. Kandydat chce, by powstało ono przy współpracy z PGE GiEK S.A. w miejscu, w którym kiedyś był odkryty basen.

PiS przedstawiało wizualizację kompleksu. Plany są ambitne. Obejmują nie tylko odkrytą pływalnie, w której wodę ogrzewałyby instalacje solarne, ale też saunę zewnętrzną z zimnym basenem, specjalnym miejscem dla najmłodszych, oraz placem piknikowym.

Wskazane miejsce nie jest własnością miasta. Stąd pomysł sztabu, by inwestycje tę przeprowadzić we współpracy z właścicielem.

Sztab nie podał szacowanych kosztów tej inwestycji, ani terminu jego realizacji.

TKB - Wizualizacja basenu - 05.10.2018

Tagi

Komentarze

Wysłane przez adam (niezweryfikowany) w

przestancie czarowac  mieszkancow ,,,pan wysocki wymislił sobie basen ,,,takie miasto zeby niemiało kompieliska to wstyd ,słok popadł w ruine rozebrano co tylko było mozliwe ,,,a kompieliska nadal niema i z tego co widac predko na słoku nie bedzie ,,nowy wł.asciciel nie w głowie mu kompielisko o wawrzkowiznie niewspomne woda syf ze sanepid dopuszcza to do kompieli w sezonie  i pan wysocki liczy na głosy wyborcow bo obiecuje basen ,,i mieszkancy beda sie cieszyc ze maja basen a jak beda grzeczni i wybiora odpowiednia osobe to im wody do basenu napusci,,,,,

Wysłane przez Beata (niezweryfikowany) w

Panie Wysocki owszem potrzebny jest basen,ale to nie priorytet.Nie prościej by było podnieść wysoko chorągiewkę PIS i zadeklarować rozważne działanie oparte na programie i obietnicach PIS.Pan Jarosław Kaczyński pięknie podsumował  dotychczasowe osiągnięcia i obiecał realizację wszystkich podjętych projektów -ważnych dla wszystkich obywateli.Oczekuję od Pana deklaracji,że nie będzie Pan zbaczał z wytyczonej drogi,ponieważ nie widzę lepszych programów rozwojowych innych klubów dlatego będę głosowała na PIS.Ale to ma być PIS zgody i prawdy a nie pokazów kto silniejszy. Oczekuję również ,że podejmie Pan temat przyłączenia wszystkich obawżankowych wsi do Bełchatowa i zadba o zmniejszenie administracji ,jasne ,że to nie wygodny temat pod wybory ale można śmiało powiedzieć że nawet pilny priorytet. Na tle wszystkich projektów PIS Pana basen pasuje jak kwiatek do kożucha -chociaż jest też ważny.

Wysłane przez mieszkaniec (niezweryfikowany) w

Nie wiadomo ile to będzie kosztowało, nie wiadomo kiedy będzie zbudowane i czy w ogóle. PiS opowiada bajki a Bełchatów jak śmierdział 4 lata temu tak śmierdzi do dziś, kiedy wreszcie PiSlamiści przestaną nas karmić pustymi hasełkami i załatwią problem cuchnącej oczyszczalni? Na Binkowie wstyd kogoś do domu zaprosić. Przez 4 lata Ruda i jej ekipa spadochroniarzy z PiS nie zrobili nic. Przeproście i Spadajcie.

Wysłane przez . (niezweryfikowany) w

przyłącz od razu pajęczno, radomsko wtedy wszystkie wysokie stanowiska będą pełnić Bełchatowianie.

Wysłane przez Beata (niezweryfikowany) w

"Uderz w stół " a nożyce się odezwą.W odpowiedzi słychać sprzeciw z pewnością dlatego że stare korzenie zapuszczone głęboko.Ale dobra rada -Czytaj ze zrozumieniem Pajęczno Radomsko to nie obwarzanki Bełchatowa. 

Dodaj komentarz

Reklama na eBelchatow.pl

kamery online

Najczęściej oglądane

22/10/2018 - 01:13
Wyniki wyborów 2018
20/10/2018 - 20:29
Wygrana u siebie
19/10/2018 - 15:04
Kopeckiego do Wojska Polskiego
Komentarze: 7
19/10/2018 - 14:57
Zadłużenie a strata
Komentarze: 2
19/10/2018 - 14:49
Kłopotliwe liście
Komentarze: 2