Wynagrodzenie starosty

pt., 21/12/2018 - 13:52 -- Kryspina Rogowska
foto: © 2018 Telewizja Kablowa Bełchatów / www.ebelchatow.pl

Rada Powiatu uchwaliła wysokość wynagrodzenia dla starosty bełchatowskiego na najwyższym możliwym poziomie. Oprócz płacy zasadniczej, dodatku funkcyjnego do puli wchodzi jeszcze dodatek stażowy. Ten ustalono na poziomie 19%. W sumie miesięcznie to blisko 11 tysięcy złotych.

TKB - Wynagrodzenie starosty - 21.12.2018

Tagi

Komentarze

Wysłane przez Anonim (niezweryfikowany) w

To jakiś żart żeby starosta tyle zarabiał szkoda ze osoba na to stanowisko się nie nadaje żal patrzeć na bełchatowski PiS

 

Wysłane przez Beata (niezweryfikowany) w

Jakże byłoby inaczej, wszak nauka nie idzie w las.A taki Radny-bezradny Pan Bakalarczyk z 30 letnim stażem w samorządzie i bez zasług, ale za to gest ma , szkoda tylko ,że taki wybrany decydent nie odpowiada za złe decyzje,np.sprzedany Dworzec .Nic dziwnego,że taka walka o stołki bo taki nawet nieobyty kasę zgarnia i ciao .I tak to Suweren wychodzi na tych wyborach jak Zabłocki na mydle.

Wysłane przez mieszkanka (niezweryfikowany) w

To szok żeby starosta miała więcej od P.PREZYDENT

Wysłane przez Beata (niezweryfikowany) w

Nie dosyć,że bzdura goni bzdurę ,to jeszcze robią wodę z mózgu szeregowemu wyborcy. Szkoda,że takiej wyliczanki nie stosuje się do wszystkich pracowników  nie tylko w starostwie.A na końcu czytamy,że dodatek 19% staż ha ha ha ha .Zapewniam wszystkich zainteresowanych,że dużo pracowników legitymuje się  większym stażem i nie mogą dogonić chociażby połowy wysokości wynagrodzenia Starosty.A Starosta to zaszczytna funkcja i wciąż uważam ,że 5000 brutto to max.dlatego trzeba zweryfikować posunięcia jak na razie bezradnych Radnych bo to wygląda jak  powtórka z rozrywki. Suweren przypomina,że kolejka do funkcji Starosty wciąż długa nawet za 5000 brutto,wszyscy czekamy na sprawiedliwość.

Dodaj komentarz

Reklama na eBelchatow.pl

kamery online

Najczęściej oglądane