PODZIEL SIĘ

Tweet foto: © gksbelchatow.com

PGE GKS Bełchatów sezon 2017/2018 rozpoczyna od wysokiej wygranej w rundzie wstępnej Pucharu Polski. „Brunatni” spotkanie wyjazdowe z Rekordem Bielsko – Biała wygrali 2:6.

Pierwsza bramka padła już w 6. minucie, a jej autorem był młody wychowanek GKS-u Bartłomiej Bartosiak. W 13. minucie gospodarze doprowadzili do remisu, a kwadrans później do prowadzenia, z którego jednak cieszyli się krótko.

„Brunatni” jeszcze w pierwszej połowie doprowadzili do wyrównania po celnym strzale Dawida Flaszki w 36. Minucie, a trzy minuty później po karnym w wykonaniu Patryka Rachwała wyszli na prowadzenie.

Druga połowa to trzy trafienia w światło bramki gospodarzy i przypieczętowanie zwycięstwa PGE GKS Bełchatów. Strzelcami bramek w tej odsłonie meczu byli Łukasz Pietroń (54), Dawid Flaszka(74), dla którego był to drugi gol w tym spotkaniu, oraz Emile Thikane (90).

Kolejnym przeciwnikiem w Pucharze Polski PGE GKS Bełchatów będzie 1-ligowy Wigry Suwałki. To spotkanie rozegrane zostanie przy Sportowej 22 lipca.