Wywalczyła bezpłatne prawo jazdy

śr., 07/11/2018 - 14:16 -- Kryspina Rogowska
foto: © 2018 Telewizja Kablowa Bełchatów / www.ebelchatow.pl

Poważny test ale i nagroda warta podjęcia wyzwania. Dzisiaj uczniowie szkół ponadgimnazjalnych walczyli o zwycięstwo w konkursie „ABC bezpieczeństwa na drodze młodego kierowcy”.

Główną nagrodą w tym konkursie jest bezpłatny kurs na prawo jazdy. Nic więc dziwnego, że ta rywalizacja cieszy się tak dużą popularnością. Nim finaliści zmierzyli się dzisiaj w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych nr 4 musieli przejść przez sito eliminacyjne. W tym roku do udziału w konkursie zgłosiło się aż 229 uczniów z ośmiu szkół ponadgimnazjalnych. W finale walczyło już tylko 39.

Musieli się oni zmierzyć z testem jednokrotnego wyboru składającego się z 25 pytań. 6 uczniów uzyskało w nim taki sam wynik, potrzebna więc była dogrywka która wyłoniła laureatów.

I miejsce i bezpłatny kurs prawo jazdy w Ośrodku Szkolenia Kierowców Ekstern wywalczyła Agnieszka Gwizdek ze szkoły w Kleszczowie. Nagroda dodatkowa to nawigacja samochodowa ufundowana przez starostwo. II miejsce jej kolega ze szkoły Tomasz Janich, który w nagrodę uzyskał 75% rabat na kurs w Osrodku Szkolenia Kierowców Hyży oraz kamerę samochodowa ufundowaną przez starostwo.

Karolina Kurzyńska z I LO w Bełchatowie za III miejsce otrzymał 50% bon rabatowy na kurs prawa jazdy w ośrodku Auto- Prima oraz nagrodę rzeczową ufundowaną przez starostwo.

To była 7. edycja konkursu organizowanego wspólnie przez Stowarzyszenie Ośrodków Szkolenia Kierowców i Instruktorów Regionu Piotrkowskiego oraz Starostwo Powiatowe w Bełchatowie.

TKB - Wywalczyła bezpłatne prawo jazdy - 07.11.2018

Tagi

Komentarze

Wysłane przez Marcin (niezweryfikowany) w

Pani na pierwszym planie bardzo zacna. Pozdrowienia dla Ciebie!

Dodaj komentarz

Reklama na eBelchatow.pl

kamery online

Najczęściej oglądane