Z poparciem PiS

czw., 11/10/2018 - 14:39 -- Kryspina Rogowska
foto: © 2018 Telewizja Kablowa Bełchatów / www.ebelchatow.pl

PiS na stanowisko wójta gminy Bełchatów rekomenduje wyłącznie Kamila Ładziaka. Tak brzmi oficjalny komunikat zarządu okręgowego Prawa i Sprawiedliwości.

Jedynym kandydatem popieranym przez PiS na stanowisko wójta gminy Bełchatów, jest Kamil Ładziak. O to stanowisko ubiega się po raz trzeci. Wójtem jest od dwóch kadencji. Tym razem startuje z własnego komitetu.

Podczas konferencji odniesiono się również do banerów wyborczych Konrada Koca, które mogłyby sugerować, że jest to kandydat na wójta popierany przez PiS.

Konrad Koc startuje do rady gminy z listy Prawa i Sprawiedliwości. O fotel wójta ubiega się z własnego komitetu, bez zgody PiS jak potwierdził członek zarządu okręgowego tej partii.

TKB - Z poparciem PiS - 11.10.2018

Tagi

Komentarze

Wysłane przez wyborca (niezweryfikowany) w

Nic nie rozumiem to kto i skąd w tym PiSie startuje bo mi mętlik robią. Mam głosować na P. Koca czy P. Ładziaka na P. Wysockiego cz yP.  Czechowską na P. Dobkowską  od P. Czechowskiej, na P. Naturalną z Plusa, P. Skorupę z PiSu itd. ? Chcem bardzo na PIS bardzo, ale jestem stary i nie kumaty proszę pomóżcie na który PIS głosować:( 

Wysłane przez wyborca (niezweryfikowany) w

Jak masz tak głosować,to lepiej zostań w domu.

Wysłane przez Anonim (niezweryfikowany) w

Tylko Koc

Wysłane przez normalny (niezweryfikowany) w

ddokładnie ...chcem bardzo PISU CZOWIEKU OBUDZ SIE !!!! stary dziadu pomysl o młodych bo te już nie powiem kto chcą nas z Uni E. wyprowadzić ale co to cię może interesować jak ty taki już stary ....Co ten pis Ci dał starcze bo na pewno nie 500 + ...jedynie wstyd na cały świat pisiorze zakłamany!

Wysłane przez Kulis (niezweryfikowany) w

Tym Panom ja już dziękuję. Do widzenia. Życzę szybkiej wyprowadzi do Radomska 

Wysłane przez Polityk (niezweryfikowany) w

Koc

Wysłane przez Ojciec (niezweryfikowany) w

Skoro ten pis tak podzielony, to Drodzy Czytelnicy o co im chodzi? Bo chyba nie o dobro mieszkańców. Władza, władza, władza. Ludzie nie dajmy się ogłupić. Bełchatowski pis z macierewiczem na czele..., aż boję się o moje dzieci.

Dodaj komentarz