Zażalenie

czw., 20/09/2018 - 14:48 -- Kryspina Rogowska
foto: © 2018 Telewizja Kablowa Bełchatów / www.ebelchatow.pl

Wracamy do sprawy wzajemnych doniesień do prokuratury jakie złożyły na siebie obecny i były zarząd spółki WOD.-KAN. Zarówno jedno jak i drugie postępowanie po wielu miesiącach sprawdzania prokuratura umorzyła.

Jak informowaliśmy 11 lipca Prokuratura Okręgowa w Piotrkowie Trybunalskim umorzyła postępowanie wniesione przez zarząd spółki WOD.- KAN. na czele z Piotrem Kopikiem przeciwko byłemu zarządowi, którego prezesem był z Edwardem Olszewski.

Do redakcji dotarło pismo – oświadczenie, w którym obecny zarząd pod kierownictwem Piotra Kopka informuje, że postepowanie tym razem przeciwko obecnemu zarządowi również zostało umorzone. Pełne oświadczenie publikujemy niżej.

Obecny zarząd WOD. – KAN. uważa sprawę za zamkniętą. Innego zdania jest zawiadamiający Edward Olszewski, który złożył zażalenie na decyzje prokuratury i czeka na jej rozpatrzenie przez sąd.

Publikowane oświadczenie wydane zostało 14 września. To półtora miesiąca po tym, jak dowiedział się o decyzji prokuratury WOD.- KAN. Prokuratura decyzję podjęła 23 lipca, a od 30 lipca wiedział o niej zarząd spółki.

TKB - Zażalenie - 20.09.2018

Tagi

Komentarze

Wysłane przez Beata (niezweryfikowany) w

Postępowanie zostało umorzone a smród pozostał i decydenci ci sami - to się nazywa "demokracja".

Dodaj komentarz