Zastrzeżenia mieszkańców

czw., 07/06/2018 - 14:36 -- Kryspina Rogowska
foto: © 2018 Telewizja Kablowa Bełchatów / www.ebelchatow.pl

Podobnie jak w ubiegłym roku i w tym mieszkańcy choć rzadziej dzwonią do redakcji z informacjami o niewykoszonych trawnikach. Skargi głównie dotyczą parku na największym osiedlu Bełchatowskim czyli na Dolnośląskim.

W mniejszym stopniu mieszkańcy interweniują też i w sprawie nasadzeń i rabat na osiedlu Binków. Tu jako problem przede wszystkim wskazują to, że ozdobne nasadzenia i rabaty które wykonano w poprzednich latach, a które przecież też kosztowały pieniądze podatników, teraz zostały usunięte. Pytają wprost jaki jest sens takich działań?

W tym roku przetarg na obsługę zieleni w mieście wygrała firma zewnętrzna. W tamtym roku, kiedy trawniki często przypominały dzikie łąki za utrzymanie zieleni odpowiedzialny był PGM.

TKB - Niewykoszone trawniki - 07.06.2018

Tagi

Komentarze

Wysłane przez Jakub (niezweryfikowany) w

Na Prezydenta wybieramy Matyśkiewicza i porządek w mieście mamy.

Dziś mamy trawę o kolana 7 czerwiec 2018 wstyd.

Wysłane przez Piotr (niezweryfikowany) w

Nieskoszona trawa sięga pasa  przy placu zabaw jak i koło lasku na os Dolnosląskim za blokami 220 , 221 , w tym roku miało być inaczej a jest powtórka z rozrywki z zeszłego roku .

Wysłane przez katka (niezweryfikowany) w

tam będzie akurat "remont" lasku z siłownią zewnętrzną - wygrany projekt w budżecie

Wysłane przez Piotr (niezweryfikowany) w

To znaczy że "remont" zacznie się w  np w sierpniu i do sierpnia nie trzeba kosić ??

Wysłane przez Mieszkaniec (niezweryfikowany) w

Trawy nie pokoszone,to bardzo nie dobrze.Wygrały przetargi firmy poza Bełchatowa i co  ? nie wywiązały się  z koszenia na czas. Powinny być koszone już drugi raz. Niektóre firmy wywiązały się na czas.  Obserwowałem po osiedlach szło im sprytnie raz dwa i pokoszone. chwała im za to. Kiepsko szło na oś Słonecznym jakiś Solidarny  kosił.Okropieństwo.Paliwo poszło w górę  i za jakie pieniądze koszą .Żeby zarobić to trzeba więcej dać od metra , albo czy PGM czy BSM niech koszą sami.Wtedy zobaczą jaka jest to praca. Z poważaniem mieszkaniec.

Wysłane przez bełchatowianka (niezweryfikowany) w

mieszkam  niedaleko  tego placu zabaw, chodząc z dziećmi  na plac  nie zauważyłam ,żeby  trawa sięgała mi po kolana,  nawet mojemu  pięcioletniemu dziecku nie sięga do kolan. Ten  komentarz przypomina  mi powiedzenie  ludowe -Jak się chce  psa uderzyć  to się kij znajdzie.

Wysłane przez Piotr (niezweryfikowany) w

Ja  mieszka na przeciwko i chodzę tam codziennie jeśli łaskawa pani chce możemy się przejść i zweryfikować dzisiaj 11 .06 delikatnie ktoś  wykaszał koło drzewek....

Wysłane przez kret (niezweryfikowany) w

wyjezdzajac od lidla trzeba wyjechać na drogę bo przez krzewy przy drodze nic nie widac ,  

Wysłane przez kret (niezweryfikowany) w

krzewy przy drodze wyzsze jak samochód 

Wysłane przez mieszkaniec (niezweryfikowany) w

Zobaczcie jak słabo wykonują chodniki na mieście w tym roku , trzeba pozmieniać Urzędników w Urxedzie Miasta w Wodkanach ,PGM itd .Nowy prezydent musi z robić z nimi porządek .

Wysłane przez R.A (niezweryfikowany) w

Plac zabaw na przeciw bloku 225 do obecnej chwili trawa nieskoszona. Lasek zarośnięty, czy są kleszcze ? niech urzędnicy sprawdzą. GORZEJ NIŻ ROK TEMU.

Wysłane przez Storczyk (niezweryfikowany) w

 W parku Olszewskiego chociaż by chciał usiąść  i spokojnie odpocząć to nie da rady  bo większość ławek jest brudnych od ptasich odchodów  odrapane  nie da rady żeby znaleźć choccodrobinę miejsca na to aby w cisxyci spokoju odpocząć a jeśli znajdazsie takie to sa notorycznie zsjmowanza przes osoby bezdomne pijace i zaczepiają ludzi przebywające na terenie parku  , gdzie są nasze włodarze miasta i słurzby odpowiedzialne za porządek w parku  i nasza straz miejska nic nie robi w kwestii osób pijacych  tam  alkochol  . Proszę odpowiednie służby do  zainteresowania się tym problemem 

Dodaj komentarz

Reklama na eBelchatow.pl

kamery online

Najczęściej oglądane

20/09/2018 - 14:48
Zażalenie
20/09/2018 - 14:38
Jaka była ta kadencja?
20/09/2018 - 14:17
Nie było dyskusji o szpitalu
20/09/2018 - 14:15
Odebrali stypendia
20/09/2018 - 14:10
Dzień Przedszkolaków

Wybrane ogłoszenia