Zmiany personalne w starostwie

czw., 17/01/2019 - 13:34 -- Kryspina Rogowska
foto: © 2018 Telewizja Kablowa Bełchatów / www.ebelchatow.pl

Wybory samorządowe dawno za nami. Trzy osoby spośród osób zatrudnionych przez starostwo wybranych zostało na wójtów i burmistrza, pozostały po nich wakaty. Kto na te miejsca?

Za Konrada Koca, który zatrudniony był w starostwie na stanowisku naczelnika wydziału skarbu i gospodarki nieruchomościami, a w wyborach samorządowych wybrany został wójtem gminy Bełchatów stanowisko przejął Paweł Lesiak.
Jest to pracownik zatrudniony w starostwie od 2008 r. , ostatnio na stanowisku kierownika tego referatu.

Do starostwa wróciła Urszula Świerczyńska, które dwie ostatnie kadencje była burmistrzem Zelowa. Obecnie zatrudniona jest na stanowisku kierownika referatu ochrony środowiska, rolnictwa i leśnictwa. Wcześniej to stanowisko zajmował Tomasz Głowacki, który został wójtem gminy Drużbice.

W Powiatowym Zarządzie Dróg za wybranego na burmistrza Zelowa Tomasza Jachymka został powołany na stanowisko dyrektora Jerzy Michalak, który w tej jednostce pracuje od 2010 roku.

Starostwo ogłosiło nabór na stanowisko dyrektora Centrum Administracji do obsługi placówek opiekuńczo –wychowawczych. Z zajmowanej funkcji zrezygnowała bowiem Lidia Szymańska, obecnie radna powiatowa. Zgłoszenia kandydatów przyjmowane są do 21 stycznia.

TKB - Zmiany personalne w starostwie - 17.01.2019

Tagi

Komentarze

Wysłane przez Beata (niezweryfikowany) w

To trzeba mieć chody -ze stołka na stołek.Pani Urszulo jak się to robi?

Dodaj komentarz