Zmiany w radach nadzorczych spółek

wt., 05/02/2019 - 16:36 -- Kryspina Rogowska
foto: © 2019 Telewizja Kablowa Bełchatów / www.ebelchatow.pl

Zmiany personalne w spółkach miejskich. Z Rady Nadzorczej PGM odwołane zostały: Sylwia Rozpara (wiceprzewodnicząca rady) oraz Katarzyna Miśkiewicz (sekretarz). Do rady powołani zostali Mirosław Gutknecht, Jacek Szawel oraz Jan Bednarek.

W WOD. -KAN. z Rady Nadzorczej odwołany został Cezary Wachecki. Nowe powołane osoby do tej spółki to: Mirosław Grzybowski i Magdalena Chrzanowska.

W BTBS odwołano z rady Alinę Jarecką (dotychczasowa wiceprzewodnicząca) i Michała Kosędkę. Do rady weszli Krzysztof Magnucki i Mikołaj Janik.

W MZK odwołano przewodniczącego Jana Bednarka oraz Marka Olkiewicza. Nowi członkowie rady to: Marcin Nowak, Robert Siwiaszczyk.

Nie jest to, jak zapowiada magistrat koniec zmian zarówno w Radach Nadzorczych jak i w zarządach spółek.

TKB - Zmiany w radach nadzorczych spółek - 06.02.2019

Tagi

Komentarze

Wysłane przez gość (niezweryfikowany) w

czy osoby powoływane przez Panią prezydent do spółek mają zdany egzamin dla członków rad nadzorczych organizowany przez Ministerstwo  Skarbu Państwa-to tylko jest świadectwem ich profesjonalizmu,dlaczego na stanowiska zarządów spółek miejskich nie przeprowadza się konkursów

Wysłane przez apsik666 (niezweryfikowany) w

Mają Mają taki sam, jak Misiewicze,Pisiewicze i inne pociotki. Szanowni Państwo, przykład idzie z Góry....Pamiętajcie o tym...

Tam jest na to przyzwolenie!

 

Dodaj komentarz