Zmiany w Radzie Nadzorczej MZK

pt., 20/07/2018 - 15:32 -- Kryspina Rogowska
foto: © 2018 Telewizja Kablowa Bełchatów / www.ebelchatow.pl

Kolejne zmiany w Radach Nadzorczych spółek miejskich. Tym razem dotyczą stanu osobowego Miejskiego Zakładu Komunikacji.

Jak się nieoficjalnie dowiedzieliśmy ze składu odwołany został Łukasz Magin, który pełnił funkcję wiceprzewodniczącego. W jego miejsce powołany został Krzysztof Nowakowski.

To kolejne przetasowania w składach Rad Nadzorczych spółek miejskich, dokonywanych przez prezydent miasta Mariolę Czechowską w ostatnim czasie. Wcześniej z rad odwołane zostały między innymi osoby związane z Ziemią Bełchatowska, ale także i z lokalnym PiS-em Kamil Ładziak czy Marian Rainczuk.

Jak tłumaczyła kilka tygodni temu prezydent miasta, zmiany w Radach Nadzorczych i zmniejszenie ich liczebności do 3 członków ma przełożyć się na wyniki spółek, między innymi na dopilnowanie porządku w mieście. Czy tak się jednak dzieje i czy mieszkańcy odczuwają poprawę funkcjonowanie spółek? Pozostawmy to do oceny naszym widzom.

TKB - Zmiany w Radzie Nadzorczej MZK - 20.07.2018

Tagi

Komentarze

Wysłane przez michał (niezweryfikowany) w

ciągle zmieniają zamiast dbać o dobro i rozwój miasta.

Wysłane przez bełchatowianka (niezweryfikowany) w

odwołanie za odwołaniem, nic się nie zmieniło. Piasek znikł z niektórych ulic,ale  jak teraz wyglądają  trawniki. W tamtym roku  niektórzy narzekali na wysoką trawę na trawnikach a teraz  nie ma trawy a jedynie chwasty. Zamiast grabić skoszoną  trawę to  się ja mieli i  fruwają zeschnięte  odpady a na trawnikach  wyrośnięte chwasty. Wolałabym  jednak  zeszłoroczny zestaw a te  odwołania to  jedynie zamiatanie  pod dywan  prawdy. Pani  prezydent myśli,że mieszkańcy Bełchatowa to  są jak dzieci w szkole, co im pani nauczycielka  powie to  prawda.

Wysłane przez Elza (niezweryfikowany) w

Kolejna zmiana przy korytku.

Wysłane przez Jola (niezweryfikowany) w

Włodarze miasta desygnowani do przez nas, zarządzający w naszym imieniu i za nasze pieniądze a zachowują się jakby byli naszymi i miasta właścicielami. Czy należy to jest normalne? Czy osoby te nie dysponują za dużą władzą? Niech każdy z nas sobie odpowie sam na to pytanie.

Wysłane przez Krzysztof (niezweryfikowany) w

"Jak tłumaczyła kilka tygodni temu prezydent miasta, zmiany w Radach Nadzorczych i zmniejszenie ich liczebności do 3 członków ma przełożyć się na wyniki spółek, między innymi na dopilnowanie porządku w mieście". Nasza pani prezydent jak widać, ma złote rozwiązania dla naszych myśli, uczuć  i rozterek. Wystarczy, że nam zadeklamuje cudowne rozwiązanie i już wszyscy pobiegniemy na nią zagłosować!!

Dodaj komentarz