PGE GKS Bełchatów przed własną publicznością pokonał w niedzielę Znicz Pruszków 3-0.

Spotkanie 27. kolejki 2 ligi dla bełchatowian zakończyło się zdobyciem trzech cennych punktów.

Brunatni od początku spotkania dyktowali warunki, a pierwsza bramka mogła wpaść już w 4. minucie, po główce Damiana Michalskiego.

Bełchatowianie na prowadzenie 1-0 wyszli w 10. minucie meczu. Patryk Mularczyk zaliczył swój ósmy gol w tym sezonie.

Kolejna bramka padła w 60. minucie po celnym strzale Marcina Grolika.

Wynik na 3:0 minutę później ustalił Bartosz Biel.

Po tym spotkaniu PGE GKS Bełchatów jest na 4 miejscu ligowej tabeli z dorobkiem 45 punków. Do lidera Radomiaka Radom traci zaledwie 6 punktów.

Mecz PGE GKS Bełchatów – Znicz Pruszków będzie można zobaczyć na antenie Telewizji Kablowej Bełchatów zaraz po TeleDniu.