10/10/2018 - 14:57
Komentarze: 0

Funkcjonariusze Wydziału Kryminalnego bełchatowskiej komendy zatrzymali 21-latka, który w miejscu zamieszkania posiadał środki odurzające. Policjanci zabezpieczyli około 5 gramów marihuany i amfetaminy oraz ponad 80 tabletek ecstazy. Mężczyźnie grozi do 3 lat pozbawienia wolności.

8 października 2018 roku funkcjonariusze zajmujący się zwalczaniem przestępczości narkotykowej dotarli do... więcej

27/08/2018 - 13:11
Komentarze: 0

Było muzycznie, tanecznie ale też i uroczyście. Przez weekend mieszkańcy gminy Szczerców świętowali Dni Gminy i Dożynki Gminne.

Szczercowska „Wyspa” na dwa dni stała się centrum wydarzeń kulturalnych, muzycznych i tych tradycyjnych związanych z polska wsią.

W sobotę tysiące osób bawiło się wspólnie podczas III Dni Gminy. Były występy artystyczne, kiermasze, wesołe miasteczko... więcej

27/08/2018 - 13:08
Komentarze: 0

W niedzielę obchodzono Święto Polonów. Podczas Dożynek Gminnych dziękowano za tegoroczny zbiór, a rolnikom za ich trud. Tradycyjne wieńce poświęcone zostały podczas uroczystego nabożeństwa.

Następnie zebrani przeszli w odświętnym korowodzie na „Wyspę” gdzie odbyła się dalsza część ceremoniału dożynkowego.

24/08/2018 - 11:29
Komentarze: 1

Dożynkowe obrzędy, degustacja swojskich potraw, pokazy i konkursy a na scenie – muzyczne gwiazdy Oddział zamknięty, Brathanki i Sławomir – można powiedzieć do wyboru do koloru – wystarczy obrać odpowiedni kierunek.

Weekend upłynie pod znakiem Dożynek - świętować będą rolnicy w kilku gminach powiatu bełchatowskiego. Zapowiada się dobra zabawa przy dźwiękach popularnych wykonawców.... więcej

21/08/2018 - 13:20
Komentarze: 0

W najbliższy weekend na szczercowskiej wyspie będzie muzycznie, rodzinnie i kolorowo. Po raz III zorganizowane zostaną Dni Gminy i Dożynki Gminne.

Dwudniowe obchody rozpoczną sobotnie Dni Gminy Szczerców. Od godziny 16.00 na mieszkańców czekać będzie sporo atrakcji. Od oficjalnych nagród za zasługi w dziedzinie kultury po występy artystyczne.

Niekwestionowaną gwiazdą, która na... więcej

Strony