Co z tym rondem?

pon., 03/12/2018 - 15:06 -- Kryspina Rogowska
foto: © 2018 Telewizja Kablowa Bełchatów / www.ebelchatow.pl

Co z tym rondem? Jak zapowiadał magistrat nowe rozwiązanie skrzyżowania Wojska Polskiego z Armii Krajowej miało być otwarte dla ruchu 30 listopada.

W piątek zdjęto bariery blokujące, ale nie usunięto znaków informujących o zmienionej organizacji ruchu. Miał być w piątek odbiór techniczny skrzyżowania i był. Tyle że nie zakończył się pozytywnie. Do czasu skończenia wszystkich prac, a dodajmy, że dzisiaj nadal pracowano przy prawoskręcie z Armii Krajowej w Wojska Polskiego obowiązują ograniczenia, o czym informują pozostawione nadal znaki.

Jadąc od Olimpii teoretycznie do Wojska Polskiego nie dojedziemy. Droga jest oznaczona jako ślepa, choć tak naprawdę ślepa nie jest. Po drodze nie napotkamy przeszkód. Problem w tym, że przejechać nią nie można, o czym informują znaki na żółtych tablicach, które skoro stoją to pewnie nadal obowiązują.

W tej części miasta trzeba zwracać szczególna uwagę na znaki drogowe, by nie popaść w niepotrzebne tarapaty wpadając wprost na patrol drogówki.

TKB - Co z tym rondem? - 03.12.2018

Tagi

Komentarze

Wysłane przez Jaskier (niezweryfikowany) w

Bardzo dobrze, że to rondo powstało... ale co za imbecyl zaprojektował pas prawoskrętu z Wojska Polskiego  w stronę Przytorza, który kończy się przed pasami ma kilka metrów a mógłby bezkolizyjnie wprowadzać ruch na wysokości stacji benzynowej????? To marnotrawstwo pieniędzy i głupota typowa dla inwestycji w Bełchatowie

Dodaj komentarz

Reklama na eBelchatow.pl

kamery online

Najczęściej oglądane

21/02/2019 - 10:39
Śniadanie biznesowe GKS-u
Komentarze: 1
21/02/2019 - 10:36
Penchew o grze Onico
21/02/2019 - 10:26
Rieu ponownie w kinie Kultura
Komentarze: 1