PODZIEL SIĘ

To zupełnie nowa oferta Miejskiego Centrum Sportu, która będzie realizowana w wakacje a jest przygotowana dla dzieci w wieku 7 – 12 lat. Chodzi oczywiście o Półkolonie letnie z MCS.

W ofercie MCS oprócz licznych zajęć sportowych prowadzonych na terenie miejskich obiektów, uczestnicy naszych półkolonii skorzystają również z wielu atrakcji przygotowanych przez jednostki kultury – od warsztatów artystycznych po seanse kinowe.

4 turnusy:

07.07 – 11.07 (I turnus)
21.07 – 25.07 (II turnus)
04.08 – 08.08 (III turnus)
18.08 – 22.08 (IV turnus)

W ofercie znajdują się m.in.:

  • zajęcia sportowe (piłka nożna, piłka siatkowa, tenis ziemny, zapasy, ścianka wspinaczkowa oraz gry i zabawy na świeżym powietrzu – obiekty sportowe MCS),
  • zajęcia kulturalno-rozrywkowe (seans w kinie, zwiedzanie muzeum i ekspozycji PGE Giganty Mocy, warsztaty z historią w tle, warsztaty artystyczno-plastyczne w bibliotece),
  • warsztaty pierwszej pomocy,
  • zwiedzanie Stadionu Miejskiego oraz Hali Energia,
  • wizyta w Urzędzie Miasta Bełchatowa,
  • spotkanie ze Strażą Miejską,
  • wyjazd do szkółki leśnej ,,Borowiny” (prelekcje i warsztaty ekologiczne, ognisko z pieczeniem kiełbasek).

Półkolonie są płatne. Więcej informacji na stronie Miejskiego Centrum Sportu.

1 KOMENTARZ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Informujemy, że na stronie ebelchatow.pl komentarze podlegają moderacji. Zostaną opublikowanie wkrótce po akceptacji.

Please enter your comment!
Please enter your name here