PODZIEL SIĘ

Awaria systemu ciepłowniczego została już zlokalizowana – jak udało się ustalić, do uszkodzenia doszło w rejonie ulicy Mielczarskiego.

Według wstępnych informacji zdarzenie miało miejsce w godzinach popołudniowych, a na miejsce skierowano służby techniczne PEC. Uszkodzeniu uległ jeden z większych odcinków sieci ciepłowniczej w rejonie ulicy Mielczarskiego, niedaleko Urzędu Miasta.

Trwają prace związane z usunięciem awarii. Zakłada się, że prace naprawcze mogą potrwać kilka godzin ale niska temperatura nie sprzyja prowadzeniu prac w terenie.

Bieżące informacje o przebiegu prac znajdziecie Państwo u Dyspozytora PEC Sp. z o.o., tel. 993 lub 044 6333336.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Informujemy, że na stronie ebelchatow.pl komentarze podlegają moderacji. Zostaną opublikowanie wkrótce po akceptacji.

Please enter your comment!
Please enter your name here