Nadleśnictwo Bełchatów kolejny raz zaprosiło mieszkańców do lasu – w
szkółce leśnej Borowiny zorganizowano rodzinny piknik – podczas którego
pracownicy nadleśnictwa opowiadali o swojej pracy, o lesie i zwierzętach
w nim żyjących. Zachęcali także do uczestnictwa w warsztatach.
Na wszystkich czekał poczęstunek. Coś z grilla i coś na słodko a
także szereg aktywności: warsztaty z tworzenia ramki leśnej, stoiska edukacyjne przygotowane straż pożarną, policję, ratowników medycznych.
Dużym zainteresowaniem cieszył się pokaz pracy wielooperacyjnych maszyn leśnych oraz stoiska z nordic walking, dużych szachów, łucznictwa oraz pokazem rzeźbienia w drewnie.





