Tweet foto: J. Włastowski/S.Mielczarek

Zapaśnicy GKS nie zwalniają tempa. Po raz kolejny przywieźli do Bełchatowa medale z najcenniejszego kruszcu.

Jeszcze nie przebrzmiały echa zdobytych złotych medali w Turnieju Międzynarodowym w Warszawie a już zapaśnicy GKS-u Bełchatów zdobyli kolejne medale, tym razem w Międzywojewódzkich Mistrzostwach Polski w Gomulinie organizowanych przez Łódzką Federację Sportu i Polski Związek Zapaśniczy.

Złote medal zdobyli: Piotr Zerka – kat. do 73 kg, Szymon Mielczarek – kat. do 100 kg, dla Szymona był to wielki powrót na sam szczyt po trzech latach nieobecności w zapasach.

Srebrne medal zdobyli: Piotr Zatorski – kat. do 73 kg., Mateusz Osowski – kat. do 100 kg.

W punktacji drużynowej GKS Bełchatów w Międzywojewódzkich Mistrzostwach Polski zdobył puchar za drugie miejsce przed ekipą z Piotrkowa Trybunalskiego. Lepszą drużyną od GKS-u Bełchatów był tylko GRYF Chełm.