PODZIEL SIĘ

Tweet

Porady kardiologa, dermatologa, stomatologa, badania mammograficzne i gęstości kości to tylko część z szerokiej oferty "zdrowej niedzieli", jaką zorganizowano wczoraj na pl. Narutowicza.Z porad specjalistów skorzystało ponad 1000 osób.
Po raz kolejny władze miasta wyszły z propozycją dla mieszkańców by w sposób mniej stresujący niż w przychodniach czy szpitalach-zbadać się. Mieszkańcy więc w trakcie "zdrowej niedzieli" jaką zorganizowano wczoraj mogli skorzystać między innymi z porad kardiologa, kosmetologa, ortopedy, stomatologa. Można było zbadać poziomu tkanki tłuszczowej, wykonać badania EKG, zmierzyć poziom glukozy i ciśnienia tętniczego krwi. Dla bełchatowian przygotowano szeroką ofertę.

Nie zabrakło także stoisk organizacji, które ze zdrowiem mają wiele wspólnego, jak chociażby stanowisko Stowarzyszenia Amazonek czy Stacji Sanitarno-Epidemiologicznej.
Wielu mieszkańców skorzystało z możliwości wykonania badań mammograficznych i gęstości kości. Dlaczego akurat tutaj-a nie w przychodniach? bo są za długie kolejki,bo atmosfera w przychodniach nie jest tak miła jak tutaj.(szczegóły w materiale filmowym)
Kolejne bezpłatne badania dla mieszkańców już są przygotowywane.

TagiAktualności

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Informujemy, że na stronie ebelchatow.pl komentarze podlegają moderacji. Zostaną opublikowanie wkrótce po akceptacji.

Please enter your comment!
Please enter your name here