PODZIEL SIĘ

Tweet

Emocje jak w trakcie prawdziwego poważnego turnieju siatkówki, z taką różnicą, że w tej imprezie najważniejsze była dobra zabawa i poczucie humoru- w hali Energia zmierzyli się politycy, dziennikarze i przedstawicie Skry.
Turniej siatkówki jaki zorganizowano w Hali Energia różnił się od tych, które można oglądać na co dzień. Na parkiecie zmierzyły się drużyny polityków, dziennikarzy i przedstawicieli skry. Walka co do dużo kryć, była zacięta. Ale co najważniejsze na pierwszym miejscu była dobra zabawa, na drugim dużo uśmiechu, a na trzecim integracja.

Mecze śmiało można powiedzieć były wyjątkowe,politycy Platformy Obywatelskiej zmierzyli się z politykami Prawa i Sprawiedliwości, wsparciem dla PiS-u na parkiecie miał być wójt Gminy Bełchatów Kamil Ładziak,ale po przymierzeniu koszuli z logo PO tak było mu do twarzy,że kto wie-czy nie zmieni ugrupowania.

Głównym celem imprezy tak jak zapowiadali organizatorzy była integracja, pokazanie , że sprzeczki polityczne to jedno,a dobra wspólna zabawa to drugie. I co ważne-że wielu polityków ma także spore poczucie humoru.Organizatorzy już myślą o kolejnej tego typu imprezie.

TKB – Dobra zabawa to podstawa – turniej siatkówki – 21.06.2013

Plik TKB – Dobra zabawa to podstawa – turniej siatkówki – 21.06.2013 TagiAktualnościBełchatów

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Informujemy, że na stronie ebelchatow.pl komentarze podlegają moderacji. Zostaną opublikowanie wkrótce po akceptacji.

Please enter your comment!
Please enter your name here