PODZIEL SIĘ

Tweet

Ponad 100 laureatów zostało wyłonionych w 24 konkursach i turniejach rozegranych na szczeblu powiatowym w szkołach ponadgimnazjalnych administrowanych przez bełchatowskie Starostwo Powiatowe w kończącym się roku szkolnym. Najlepsi otrzymali nagrody pieniężne. Wczoraj zaś uroczyście podsumowano całe przedsięwzięcie. Kalendarz turniejów w roku 2012/2013 zawierał 24 zgłoszone konkursy przedmiotowe, które objęte zostały Honorowym Patronatem Starosty Bełchatowskiego. Młodzież sprawdzała swoje umiejętności w konkursach przedmiotowych rywalizacji indywidualnej i zespołowej. Wczoraj w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych nr 4 uroczyście podsumowano całe przedsięwzięcie.

Edward Olszewski – Przewodniczący Rady Powiatu i Marek Jasiński – wicestarosta przekazali uczniom i nauczycielom listy gratulacyjne.

W rywalizacji szkół największą liczbę punktów (najwyżej punktowano miejsca na podium uczniów danej szkoły) czyli 168 zdobyło I Liceum Ogólnokształcące im. Wł. Broniewskiego – nagrodą był symboliczny czek na kwotę 2 tys. zł. Drugie miejsce z liczbą 87 punktów przypadło II LO im. J. Kochanowskiego w Bełchatowie, zaś 40 punktów i III miejsce zdobyło ZSO w Zelowie.

TagiRegionBełchatówDrużbiceKleszczówKlukiRusiecSzczercówZelów

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Informujemy, że na stronie ebelchatow.pl komentarze podlegają moderacji. Zostaną opublikowanie wkrótce po akceptacji.

Please enter your comment!
Please enter your name here